de de de


Novinky:

Právní poradna online

Právní poradna online Vám umožňuje využít rychlým a jednoduchým způsobem právní pomoci. Stačí, když vyplníte několik základních údajů a během dvaceti čtyř hodin dostanete na svůj dotaz adekvátní odpověď. V článku Vám prozradíme více.

Odborná právní poradna na internetu je připravena odpovídat na jakékoliv dotazy z oblasti práva. Jedná se o placenou službu, nicméně stále za velmi výhodných podmínek. Pokud využijete služeb online právní poradny zaplatíte za ně pouze 99 Kč. V případě, že byste navštívili právníka osobně v jeho kanceláře, zaplatili byste za stejnou službu mnohonásobně více.

Jak to funguje

právní poradnaPrincip a fungování právní poradny na internetu je prostý. Na webových stránkách poradny je popis tří kroků, které Vás dovedou až k samotné odpovědi na Vaši otázku. Nejdříve je nutné napsat SMS zprávu ve tvaru vaspravnik a odeslat na číslo 900 20 99*. Po odeslání této SMS zprávy Vám přijde na Váš mobilní telefon unikátní kód, který připíšete k Vašemu dotazu do online formuláře na webu.

Do formuláře nezapomeňte napsat mimo unikátní kód také Vaší e-mailovou adresu, na kterou Vám právní poradna online pošle odpověď. Po odeslání formuláře bude Váš dotaz zpracován a nejpozději během 24 hodin (o víkendu až 72 hodin) Vám přijde odpověď.

Profesionální právní poradenství

Kvalita a úroveň služeb poskytovaných právní poradnou online je prověřena. Na dotazy odpovídá renomovaná advokátní kancelář, jež má dlouholeté zkušenosti s poskytováním právní pomoci a může poskytnout legislativní informaci na nejvyšší možné úrovni.

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se oblasti práva, neváhejte využít služeb odborné právní poradny na internetu. Nejenže tím vyřešíte Vaše problémy, ale zároveň ušetříte za osobní konzultaci s právníkem.

_______________________________________________________
*Tato SMS je zpoplatněna částkou 99 Kč včetně DPH.

Sdílejte článek

2 komentáře

  1. Dobrý den , chci se zeptat jestli jde koupit část rodineho domu na aukci, když jsou další vlastníci domu, a ti nebyli informování o aukci ani o prodeji… ?

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*