de de de


Novinky:
Home » Zábava » Dlouhé večery i homeoffice s dětmi – tyhle hry je zabaví

Dlouhé večery i homeoffice s dětmi – tyhle hry je zabaví

Jste jeden z těch rodičů, co mají homeoffice a zároveň děti na distanční výuce? Nevíte čím děti zabavit, aby vás nechaly alespoň chvíli v klidu pracovat? Nebo si prostě jen po náročných dnech chcete užít večer společnou zábavu?

Máte doma nevyužitou místnost nebo prostor? Pokud ano, je teď ideální čas vytvořit si vlastní domácí hernu – místo, kam si vy i vaše děti budete chodit odpočinout od učení a práce. Jestli jsou vaše prostory omezenější, nemusíte věšet hlavu, po malé reorganizaci se jistě najde alespoň malý prostor v obývacím nebo dětském pokoji. 

Vzhledem k tomu, že většina z nás v této době tráví hodně času koukáním do obrazovek počítačů, zaměříme se tentokrát na offline zábavu. Protáhnete tělo od věčného sezení na židli a navíc budete trávit čas společně se svými dětmi.

Stolní fotbal je jasná volba!

Ve společnosti je hra stolního fotbalu spojována hlavně s hospodskou zábavou. Ale kromě toho, že se ve stolním fotbale hrají i oficiální soutěže a turnaje, ho můžete mít i doma. Na trhu je několik variant – každý si vybere podle své zdatnosti a prostorových možností.

fotbalky

Fotbálek pro všechny věkové kategorie

Budete hrát celá rodina? Pak si určitě vyberete z široké nabídky nekomerčních stolních fotbalů pro domácí využití. Na výběr máte z celé řady provedení, některé jsou vyrobeny v dekoru dřeva, takže si můžete vybrat přesně takový, který se vám bude domů hodit. Budete hrát ve dvou, ve čtyřech, v osmi nebo snad ve dvaadvaceti lidech? Ano, opravdu je možné pořídit i stůl, na kterém mohou hrát dva týmy po jedenácti hráčích. Tak kdybyste doma náhodou měli dvě Klapzubovy jedenáctky…

Pro děti

Jestli chcete zabavit opravdu jen děti, pořiďte jim dětský stolní fotbal – prostorově menší a cenově přijatelnější varianta. Děti budou zajisté nadšené a vy o nich nebudete ani vědět. Některé dětské stolní fotbálky mají navíc teleskopické tyče, takže i pro hráče batolecího věku jsou stoly bezpečné.

Šipky

Terč na šipky vám nezabere moc místa, ale užijete si s ním spousta zábavy. Na výběr máte z terčů elektronických nebo papírových, případně sisalových.

Elektronické terče nabízí až 27 her a 159 herních variant. Hrát může až 16 hráčů. Uspořádejte si vlastní rodinnou soutěž. Vytvořte si tabulku, do které budete zaznamenávat body za každou hru a vymyslete cenu pro výherce celého šampionátu. Jak dlouho bude váš turnaj trvat, to je jen na vás – do konce večera, dovolené nebo snad nouzového stavu?

Ruské kuželky

Ruské kuželky jsou ideální variantou zábavy, když už vám doma bude těsno a budete se chtít vyvětrat na čerstvém vzduchu.

Ruské kuželky – hra s dlouholetou tradicí, která se u nás řadí mezi ty úplně nejoblíbenější venkovní hry. Nevyžaduje mnoho prostoru, takže se na zahradu nebo terasu vejde opravdu každému.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*