de de de


Novinky:

Známé aquaparky v ČR

Léto už pomalu ale jistě vystrkuje růžky a většina lidí se jistě zamýšlí nad tím, kde se v parných letních dnech schladí. Pokud zrovna nedisponujete velkým bazénem na zahradě, nabízí se možnost koupání v aquaparcích. Těch je po České republice hned několika, tudíž máte na výběr.

Zařízení pyšnící se vodními plochami a hlavně přemírou nejrůznějších atrakcí. Na své si tak přijdou všichni členové rodiny. Jak dospělí, tak děti. Navíc všechny aquaparky disponují i řadou přidružených služeb.

Jestliže nemáte povědomí o dostupných zařízeních tohoto typu, pak vám bude nápomocen tento seznam aquaparků ze všech koutků ČR. Navíc o některých větších oblíbených zařízeních se rozepíšeme trochu podrobněji.

  • Aquapark Čestlice
  • Aquapark Liberec
  • Aquapark Olomouc
  • Aquapark Uherské hradiště
  • Aquapark Jihlava
  • Aquapark Kladno
  • Aquapark Františkovy Lázně

Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice neboli AquaPalace Praha. Vodní svět, kterému lze v létě jenom stěží odolat. Dokazuje to nejenom přemíra vodních ploch, ale také originálních atrakcí. Typickým příkladem je Palác relaxu, Palác dobrodružství, Korálový dóm, Potápěčská jáma nebo Venkovní zóna.

V tomto případě jde o jeden z největších tuzemských aquaparků, který pojí příjemné s užitečným. Takže kromě dovádění ve vodě a plavání si můžete užít i saunový svět, fitness centrum, balneo&medical služby, včetně přínosných masáží a podobných procedur ve spa&wellness centru.

Aquapark Liberec

Tento aquapark je znám i pod názvem Centrum Babylon Liberec. Tomuto honosnému názvu do jisté míry odpovídá i samotné designové provedení vnitřních útrob zařízení. Na mnoha místech se budete cítit, jako ve skutečném Babyloně, jen si k tomu připočtěte ještě vekou porci zábavy a služeb navíc.

Třikrát denně se lze oddávat laserové show, k dispozici je vodní hrad, romantické jeskyně, vodotrysky, velké gejzíry a také bohaté bary s občerstvením. Aquapark Liberec mimo jiné poskytuje komfortní ubytování, takže vodních radovánek si můžete užívat, jak dlouho chcete.

Aquapark Olomouc

Pocházíte-li z oblasti kolem Olomouc, pak vězte, že vám patřičné zchlazení dopřeje Aquapark Liberec. Tento vodní svět se pyšní velice bohatým každodenním programem, který kromě běžných zákazníků neopomíjí ani na nejrůznější skupiny občanů.

V rámci populárních programů lze jmenovat například Odpočiň si od školy, Vodní svět bez bariér, Dětské hřiště ve vodě i na suchu, Kondiční program pro seniory a mnohé další.

Aquapark Uherské Hradiště

Vyrazíte-li do aquaparku v Uherském Hradišti, připravte se na to, že o zábavu jistě nouze nebude. Čeká na vás hned několik zón, v nichž si každý přijde na to své. Vedle vnitřního areálu je k dispozici i wellness centrum, letní areál a restaurace.

Vzhledem k tomu, že je léto na krku, bude vás s největší pravděpodobností zajímat hlavně letní areál. Ten nabízí víceúčelový bazén pro děti dospělé, malý dětský bazén, bazén pro lodičky a v neposlední řadě také sportoviště, kde se můžete oddávat nejrůznějším pohybovým aktivitám.

Aquapark Jihlava

Aquapark Jihlava neboli Vodní ráj na Vysočině. Zavítáte-li do venkovní části tohoto areálu, čeká na vás velký rekreační bazén, plavecký bazén, dětský bazén a malé brouzdaliště. Pokud jde o venkovní atrakce, pak si přijde na své určitě každý. Dokazuje to například tobogán o délce až 85 metrů, dvojskluzavka, divoká řeka, perličková lůžka, podvodní vzduchovače, velký hřib, stěnové masážní trysky a mnohé další.

Neotálejte, letní sezóna je už taky. Vyrazte do některého z uvedených aquaparků v ČR.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: vorakorn).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*