de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!
Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!

Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!

Hledáte pomoc pro zklidnění citlivých, bolavých nebo suchých bradavek? Lanolinová mast je přírodní pomocník, který vám uleví a pomůže ve vašich začátcích s miminkem. Čím je výjimečná? Lanolinová mast se vyrábí z vlny ovcí a je 100% přírodní.

100% přírodní

Mast obsahujicí čistý 100% lanolin nejvyšší kvality s certifikátem CPK (Certifikovaná Přírodní Kosmetika) neobsahuje žádné přidané látky, konzervanty, přidané vůně, ani parabeny! Díky tomu se nemusíte vůbec obávat, její škodlivosti. Pro vaše dítě je naprosto bezpečná. Poskytuje rychlou úlevu od bolesti a svědění. Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, čímž slouží také jako prevence před vznikem bolestí nebo podrážděním bradavek během těhotenství a kojení.

Výhody lanolinové masti

Lanolinová mast, kterou možná znáte také pod názvem vlněný tuk, je přírodní látka získávaná z vlny ovcí. Využívá se v kosmetice a lékařství, protože má mnoho jedinečných pozitivních vlastností.

Hydratační vlastnosti

Je výjimečná díky svým skvělým hydratačním vlastnostem. Dokáže zadržovat vlhkost a tím chrání pokožku před vysušováním. A tak se lanolinová mast používá mimo jiné jako hydratační krém na suchou kůži nebo jako prevence proti vysušování a praskání bradavek během těhotenství a kojení.

Použití v kosmetice

V kosmetice zase najdete lanolinovou mast jako základní složku v mnoha výrobcích. Používá se při jako součást celé řady krémů, balzámů a tělových mlék určených k hydrataci a ochraně pokožky. Možná vás to překvapí, ale používá se také jako složka v make-upech, protože zlepšuje jejich konzistenci a pomáhá udržovat vlhkost kosmetických produktů.

Léčebné účinky

Lanolinová mast má léčebné účinky a pomáhá při hojení popraskané a podrážděné pokožky. Můžete ji tedy použít jako první pomoc na popraskané rty, suché lokty, nehtové lůžka a další podobné problémy s pokožkou. Zároveň pomáhá zmírňovat bolest a otoky při svalových a kloubních potížích.

Vhodnost pro citlivou pokožku

Použití 100% lanolinové masti bez přidaných látek se nemusíte vůbec bát, protože je hypoalergenní a neobsahuje žádné alergeny. Kvalitní lanolinová mast, jako má přírodní dětská kosmetika kii-baa, nezpůsobuje alergie a je vhodná pro všechny typy pokožky.

Univerzální použití

Lanolinová mast je skvělým pomocníkem pro všechny a neměla by tak chybět v žádné domácnosti. Díky svým vlastnostem a mnohostrannému použití je univerzálním výrobkem. Mimo vše zmíněné ji můžete použít dokonce i v domácnosti, pro ochranu dřeva a kovů před vlhkostí a korozí. Skutečně.

 

Jak je vidět, lanolinová mast má spoustu neobyčejných předností a je skvělým přírodním krémem pro péči o pokožku vás i těch nejmenších dětí. A proto, pokud hledáte přírodní produkt pro hydrataci, léčbu a ochranu pokožky, můžete příště vyzkoušet 100% čistou lanolinou mast kterou se pyšní i dětská přírodní kosmetika kii-baa.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu