de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Kokosová šťáva prospěje nejenom vašeho zdraví, ale i kráse
Kokosová šťáva prospěje nejenom vašeho zdraví, ale i kráse

Kokosová šťáva prospěje nejenom vašeho zdraví, ale i kráse

Spousta lidí se snaží svému tělu dopřávat jenom to nejlepší. Využít k tomu můžete řadu nejrůznějších preparátů a přírodních extraktů. Jen malé množství lidí tuší, že také kokosy představují určitý elixír mládí. A to primárně kokosová šťáva nebo chcete-li kokosové mléko. Snadno poživatelná tekutina, která disponuje zázračným účinkem.

Proč pít kokosovou šťávu?

Kokosová voda má především detoxikační účinky. Obsahuje spoustu antioxidantů, které zbaví vaše tělo nežádoucích toxických látek. Ve své podstatě jde o velice praktické přírodní antibiotikum. Po jeho konzumaci například opadnou otoku rukou a nohou. V kokosovém mléku se hodně vyskytuje draslík a hořčík, takže na své si přijdou i ti, kdo trpí nižším krevním tlakem.

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že kokosová voda podporuje kardiovaskulární zdraví. To znamená, že dobře reguluje krevní oběh, snižuje riziko infarktu a podporuje optimální množství toho dobrého cholesterolu.

S kokosovým mlékem máte také vysokou šanci zhubnout. Samozřejmě v kombinaci s dalšími látkami nebo procesy, kam patří třeba pohybové aktivity. Kokosová voda totiž zrychluje metabolismus. To znamená, že máte více energie a na druhou stranu se rychleji zbavíte tuků. Jde tedy o zdraví a přírodní produkt určený mimo k podpoře hubnutí.

Kokosy a vliv na krásu

Opomíjet bychom neměli ani na to, že kokosová voda kladně přispívá k buněčnému růstu a obsahuje i kyselinu laurovou. Když k tomu přidáte ještě větší množství cytokinu, docílíte velice zajímavého efektu. Kokosové mléko bude pozitivním způsobem přispívat ke zpomalení stárnutí. Vaše pleť a pokožka bude hydratovaná, napnutá a stále vitální. Jak můžete vidět, pravidelná konzumace kokosové vody jednoznačně přispívá k lepšímu zdraví. A to po všech stránkách, jak vnitřně, tak vně. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami na vlastní kůži.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu