de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva
Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

O zelené kávě se v poslední době mluví velmi často. Pomáhá odbourávat tuky, zlepšuje metabolismus a také snižuje hladinu špatného cholesterolu. Omlazuje pokožku, napomáhá k silnějším vlasům. Co dalšího ještě umí a co to vlastně zelená káva je?

Zelená káva není nic jiného než zelená nepražená kávová zrna. Díky tomu, že neprojdou pražením, se v nich zachová řada vitaminů a mají silnější antioxidační vlastnosti.

Naprosto dokonalá pomoc při hubnutí

Jestliže se chystáte shodit pár kilo do plavek, zelená káva by rozhodně měla tvořit součást vaší rutiny. Podporuje totiž metabolismus, pomáhá snižovat nadměrné uvolňování glukózy z jater do krve, a tak tělo začne spalovat uložený tuk a energetické požadavky naplňovat prostřednictvím glukózy.

Na toto téma proběhly četné studie, jedné z nich se účastnilo 30 jedinců s nadváhou, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Jedna konzumovala extrakt ze zelené kávy, druhá pila běžnou instantní kávu. Ta první snížila tělesný tuk o 3,6 %, zatímco ta druhá pouze o 0,7 %.

Navíc zelená káva pomáhá potlačit chuť k jídlu.

naturvita banner biosil

Detoxikujte své tělo

Zelená kávová zrna jsou rovněž považována za přírodní detoxikaci. Vaše tělo zbaví toxinů, solí, tuků a špatného cholesterolu. I to napomáhá zdraví a zdravému metabolismu.

Restartuje vás rovněž po psychické stránce, zlepší sportovní výkony, reakce, pozornost.

Budete navždy mladí

Extrakt ze zelené kávy obsahuje mnoho antioxidantů, které jsou nejen protirakovinné, ale rovněž zpomalují účinky stárnutí. Vysoký obsah kyseliny chlorogenové navíc snižuje zarudnutí po opalování, působí proti vráskám. Vaše kůže tedy omládne.

A jak se zelená káva konzumuje? Nejjednodušší je přijímat extrakt v podobě kapslí. Za výhodnou cenu se dá koupit Zelená káva Naturvita 60 kapslí v e-shopu Gigalekarna.cz. Jde o doplněk stravy od českého výrobce.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu