de de de


Novinky:

Krásný a zdravý úsměv

Krásné a zdravé zuby jsou jedním ze základů naší spokojenosti. V současné době není nutné se ošetření obávat. Stačí si jen vybrat kvalitní a citlivé odborníky.

Krásný a zdravý úsměv je vaší vizitkou  

Zajistit si kvalitní péči o svůj chrup je v dnešní době naprostou nutností a v podstatě standardem. Ne každé dentální pracoviště je ale dostatečně kvalitní a dokáže zajistit 100 % péči, která je od něho očekáváná. Dokonalý „servis“ pro vaše zuby i dásně zajistí zubař Praha, kde budete nejprve obeznámeni se stavem vaší dutiny ústní a pak vám bude trpělivě vysvětleno, jak se který problém snadno a citlivě vyřeší.

  • Vše pochopitelně efektivně, šetrně a bezbolestně.
  • Ke každému pacientovi je přistupováno individuálně.

Mnoho pacientů odkládá návštěvu zubní ordinace z pochopitelných a známých důvodů. Kvalitní a citlivý přístup promění vaše obavy v dávnou vzpomínku.

  • Je dobrou zprávou, že právě toto pracoviště má smluvní vztahy s několika zdravotními pojišťovnami.

Zuby mají být nejen zdravé, ale i krásné

Zubní implantátSamostatným oborem zubního lékařství je dentální hygiena. Díky tomuto rozdělení má stomatolog možnost věnovat se svému pacientovi s plným nasazením a nemusí ztrácet čas odstraňováním zubního kamene a plaku. Odborníci v ordinaci dentální hygieny vás také zbaví nepříjemných projevů zánětu dásní a naučí vás správné péči o váš chrup.

  • Přesto, že o své zuby pečujete s největším nasazením, je zapotřebí alespoň jednou za měsíc se svěřit do rukou odborníka.

Velkým problémem je i pigmentace zubů, která je způsobena pitím některých nápojů. I to bude minulostí.

  • Od dentálního hygienisty budete odcházet se zářivým úsměvem.

Kompletní chrup v každém věku

Ne vždy je možné vyřešit poškození zubu opravou. Někdy se může stát, že přijde pacient příliš pozdě a už není záchrana možná. Není nutné chodit po světě s nekompletním chrupem. Moderní zubní implantáty dokáží plně nahradit ztracený zub.

  • Titanový šroub se zavede na místo, kde býval kořen zubu a pak se využije pro fixaci korunkové náhrady.
  • Tímto způsobem lze nahradit jeden zub, ale lze tak řešit i kompletní ztrátu chrupu.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*