de de de


Novinky:

Moderní zubní ordinace Kvalident

Krásný úsměv vypovídá o člověku mnohé. Minimálně je to na první pohled nepřehlédnutelná estetická součást kohokoliv z nás. I z tohoto důvodu byste neměli podceňovat kvalitní péči o zuby, ať už jde o děti či dospělé.

Nemáte-li svého oblíbeného zubaře, bude vám nápomocna zubní ordinace Kvalident skládající se z týmu profesionálních dentistů. Specialisté, u nichž se dočkáte odborného přístupu, poradenství a především špičkové práce ve spojení s použitím vynikajících doplňků a moderních nástrojů.

Zubní implantáty všeho druhu

Zubní klinika pokrývá svým portfoliem naprosto všechny oblasti, kde vynikají hlavně zubní implantáty. Ty pochází od předních výrobců, mezi něž patří kupříkladu Alpha-Bio Tex, Straumann či Nobel Biocare.

Zaujme-li vás tento prvotřídní zubař Praha 5, určitě vás neminou služby tohoto charakteru.

  • Estetické kompozitní výplněkvalident logo
  • Keramické korunky a fazety
  • Moderní implantáty
  • Šetrné bělení zubů a fluoridace

Důkazem propracovaných a precizně prováděných zákroků jsou desítky spokojených klientů, mezi něž se nyní můžete zařadit i vy.

Preventivní prohlídka pro děti zdarma

Neváhejte a objednejte se do zubní ordinace Kvalident, kam vyrazte i se svými dětmi. Aktuálně na vás čekají nejen nové zubní implantáty, ale také bezkonkurenční akce, v rámci níž budou mít děti preventivní prohlídku zcela zdarma.

Ať už se potýkáte s jakýmikoliv zubními obtížemi, všechny mohou být poměrně rychle a levně vyřešeny na zubní klinice, kam se budete s nadšením vydávat na pravidelné kontroly. Zubař Praha 5 se stane vaším hlavním dentistou. S pomocí jeho profesionálních služeb se dopracujete ke krásně vybělenému úsměvu a k dlouhodobě zdravému chrupu.

Obraťte se na certifikované odborníky, s nimiž jde ruku v ruce vysoká kvalita předkládaných úkonů a útulné zázemí, kde se budete cítit skutečně dobře.

Moderní zubní ordinace Kvalident
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*