de de de


Novinky:

Proč cvičit se sparing partnerem

Začali jste pravidelně cvičit a hledáte motivaci, jak nepřestat a vydržet? Najděte si sparing partnera, který vás při cvičení podpoří, můžete se vzájemně motivovat a navíc se pro vás pohyb stane zábavou. Odrazí se to nejen na vaší fyzické kondici, ale také na psychické pohodě.

Cvičení ve skupině

Je na vás, zda zvolíte cvičení sami doma nebo třeba sami ve fitness centru, v každém případě byste měli vyzkoušet cvičení ve skupině a vybrat si třeba z nabídky sálových lekcí. Uvidíte, že se vám ve skupině bude mnohem lépe cvičit. Cvičení se stejně smýšlejícími lidmi vás bude hnát k lepším výkonům, budete efektivněji a rychleji spalovat kalorie, a navíc se u cvičení můžete i zasmát a pobavit.

Sparing partner

Pokud přemýšlíte o členství ve fittness klubu a chcete chodit opravdu pravidelně a zhubnout, tak si najděte sparing partnera. Samozřejmě můžete chodit cvičit i sami, ale ve dvou vám to určitě půjde lépe. Sparing partner může být vaše kamarádka, sourozenec nebo partner. Bude vás motivovat, podporovat, a navíc spolu můžete trávit volný čas, popovídat si a zažívat příjemné chvilky.

Pravidelný sport

Vyberte si takové lekce, které vás budou bavit, ať už si zvolíte Bosu core, Pilates, Jógu nebo třeba Fit dance. Vyzkoušet můžete také závěsný systém TRX, na kterém posilujete celé tělo a například při dřepech výrazně šetříte klouby. Nejdůležitější je chodit pravidelně, i proto se vám členství ve fitness klubu ZONE4YOU vyplatí. Choďte cvičit klidně denně, dopřejte si také saunu, vířivku nebo bazén. Užijte si fitness, ale i relaxační wellness zónu.

Lepší výkony a motivace

Se sparing partnerem si můžete udělat společný plán, kolik kilogramů chcete shodit, stanovit si klidně odměnu nebo se společně vsadit, a je jedno jestli to bude třeba o víkendový pobyt nebo další sálové lekce, které si užijete společně. Hlavně se povzbuzujte, pomáhejte si a jeden druhému vždy poraďte. Soutěživost je taky fajn, ale vždy musí jít o zdravou a příjemnou soutěživost, která vás přiměje k lepším výkonům.

Pomoc od trenéra nebo lektora

Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by s vámi chodil cvičit, tak se nebojte začít i sami. Na místě se můžete seznámit s dalšími nadšenci. Velkou výhodou fittness klubu je právě přátelská atmosféra a pozitivní přístup. Využít můžete také služeb a poradenství profesionálního trenéra. Můžete se na něj obrátit, když potřebujete sestavit cvičební plán, poradit s jídelníčkem nebo najít ztracenou motivaci.

S pevnou vůlí a podporou zvládnete všechno, co budete chtít. Svůj život máte pevně v rukou a je na vás, jestli budete čekat na další zítra, nebo začnete cvičit a pracovat na sobě hned teď.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*