de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle
Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

Nepříjemný zápach z nohou zná bohužel asi spousta z nás. Nevábná vůně může poměrně nepříjemně zkomplikovat život. A to nejenom ten soukromý, ale především ten pracovní. Proč byste se měli cítit trapně při návštěvě svých přátel, když s nevábným zápachem nohou lze účinně bojovat?

Tipy, jak se zbavit zápachu nohou

Základem všeho je bezpochyby pravidelná hygiena. Tu není radno podceňovat v žádném případě. Mnohdy však běžná sprcha nestačí. Proto je vhodné pustit se i do samostatných koupelí nohou. Zabírat mohou například koupele, do nichž si dáte lžíci octu nebo kamence v prášku. Výjimkou nejsou ani čajové lázně. Použít k tomu můžete převařenou vozu se třemi sáčky černého čaje. Takovým procedurám se můžete oddávat několikrát denně.

Ti, kdo se potýkají se zápachem nohou možná už vyzkoušeli nejrůznější vonné spreje aplikovatelné přímo na nohy. V jejich případě lze však počítat s kratší účinností. Daleko větší účinnost mají zásypy. Ty totiž zabraňují nežádoucímu pocení, které je vlastně strůjcem onoho zápachu.

Co dalšího funguje kromě pravidelné hygieny?

Není to pochopitelně jenom hygiena a pravidelné zásypy na nohy, co můžete využít. Nosit byste se sebou měli i náhradní ponožky. Ty můžete měnit hned několikrát denně, čímž pochopitelně minimalizujete narůstající zápach nohou. Takové ponožky si můžete brát do práce, kde si je budete pravidelně měnit.

Při nevábném zápachu řešte nejenom samotné nohy, ale také obuv. Právě do ní se akumuluje zápach z nohou. Proto si boty pravidelně stříkejte speciálními vonnými spreji do obuvi. Boty je vhodné nechat zároveň na průvanu nebo čerstvém vzduchu, kde vyčichnou. Když budete dodržovat výše uvedená pravidla tak vězte, že se nežádoucího zápachu ve větší míře můžete zbavit. Díky tomu se budete cítit určitě lépe, a to nejenom doma, na návštěvě u přátel, ale také v práci.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu