de de de


Novinky:

Autoservis Ostrava je tu pro milovníky veteránů i autosportu

Sféra automobilismu je dost široká, takže se v ní najde spousta lidí. Jeden si potrpí na starší vozidla, další miluje nejnovější modely, které automobilky každoročně s velkou slávou představují, jiní se zamilovali do autosportu. Válek Group z Ostravy spojuje všechny tyto oblasti.

Pokud jste z Ostravy či okolí, pravděpodobně vám pojem Válek Group něco říká. Skupina je spojována se jménem ostravského jezdce Petra Válka, který miluje auta každým coulem, a s ním i celý jeho tým.

Vydejte se do špičkového autoservisu

Z aut si samozřejmě udělal i své živobytí. Kvalitní autoservis Ostrava patřící do skupiny Válek Group vám poradí s jakýmkoliv problémem. Specializuje se sice zejména na vozy BMW, nicméně samozřejmostí jsou i opravy jiných značek jako Škoda, Seat, Ford, Mercedes, VW a dalších. Starají se jak o auta soukromých osob, tak o firemní flotily.

válek autosport

Nechte si renovovat veterána

Pokud jste propadli kouzlu starých aut, měli byste se do Ostravy také zastavit. Oborem, kterým se zabývají, je totiž i renovace veteránů. Zajišťují kompletně klempířské, čalounické, mechanické i lakýrnické práce. Případně vám poradí s nějakou konkrétní věcí, s níž si nevíte rady. Renovace veteránů je pro ně obrovským koníčkem, který dělají s láskou a s nímž mají dlouholeté zkušenosti. Oživí opravdu každé auto.

Tip: Potřebujete unikátní automobil na nějakou slavnostní příležitost? Válek Group vám pronajme renovovaný veterán, s nímž uděláte parádu.

Přidejte se k nadšencům do autosportu

Pak je tady ještě jedna oblast, jíž se Válek Group ve velkém věnuje. Jedná se o autosport, konkrétně o Válek autosport. Pokud vás tedy zajímá tato sféra, stavte se popovídat, sdílet zkušenosti.

Válek Group je tady pro všechny milovníky automobilismu i pro ty, kteří vlastně autům tolik neholdují, ale potřebují poradit či provést nějaký servisní úkon.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*