de de de


Novinky:

Cesta k novému vozu vede přes operativní leasing

Bez automobilu se dnes neobejde téměř nikdo. V každé české domácnosti jsou dokonce v průměru dva vozy.

Vůz tedy v současné době vlastní téměř každý, různé jsou ale způsoby financování jeho nákupu. Jaké vůbec máme možnosti?

V hotovosti, nebo úvěr od banky?

Za automobil samozřejmě můžete zaplatit v hotovosti, pokud ovšem máte v kapse několik milionů, což v reálu má málokdo. Na vůz si dále můžete vzít klasický úvěr od banky. Ovšem dobře si spočítejte, na kolik vás taková půjčka na auto doopravdy vyjde. Nehleďte jen na úroky úvěru, ale na celkové RPSN (roční procentuální sazba nákladů), jež zahrnuje i veškeré poplatky a další náklady spojené s úvěrem. Částka, k níž dojdete, zřejmě bude dosti vysoká. Takové auto na splátky vás pak může vyjít pěkně draho.

Nákup v autobazaru? Raději ne

Můžete si také pořídit levnější automobil v autobazaru. Jednoznačně nedoporučujeme. Provozovatelé českých autobazarů nepatří zrovna mezi ty poctivé, a kupující tak doslova pořizuje zajíce v pytli, byť naleštěného a nablýskaného jako zlatý šperk. Po měsíci jízdy ale můžete i nadobro dojet. Poslední a v mnoha ohledech zcela nejvýhodnější možností je tzv. operativní leasing. Oč se jedná?

Nejrychlejší cesta k novému vozu

V podstatě se jedná o nejrychlejší cestu k novému vozu. Jak to probíhá? Jednoduše si vyberete auto svých snů, podepíšete smlouvu s leasingovou společností, ta vám od něj dá klíčky a prakticky okamžitě můžete odjet. Háček je snad jen v o tom, že v momentu, kdy smlouva vyprší, vůz není váš, ale dané společnosti.

Každý rok nové auto? Proč ne

Ani v ten okamžik se nemusíte se svým miláčkem loučit. Vůz si můžete buď odkoupit, nebo si jednoduše vybrat nový. Není to ideální příležitost, jak si třeba každý rok užívat luxusu jiného automobilu? Rok od roku můžete zvyšovat svoje nároky. Víte třeba, že Lexus ukázal nový technologický prvek? Proč tedy zrovna tento model osobně nevyzkoušet. Třeba vás přesvědčíme na odkazu Test: Lexus NX300h Luxury.

Ideální řešení pro podnikatele

Nebo si od společnosti Driveto vyberte jakýkoliv jiný vůz. Společnosti totiž aktuálně má v nabídce auta a leasing snad všech značek včetně vozů pro skutečné fajnšmekry. Odjet tak můžete se zbrusu novým Jaguarem. Nechcete-li zkrátka řešit detaily, což většina vytížených lidí opravdu nechce, využijte tuto bezproblémovou a výhodnou službu skýtající obrovskou možnost neustále jezdit v novém autě. To totiž bývá bezporuchové a voňavé.

Příznivé ceny a možnost odečtu z daní

A jaké jsou ceny? Jednoduše řečeno velmi slušné. Škodu Karoq, kterou má momentálně Driveto v akční nabídce, můžete mít za 5700 Kč měsíčně. Při pořizovací ceně okolo 610 tisíc to je velmi slušná nabídka. A poslední dobrá zpráva na závěr: operativní leasing si můžete odečíst z daní! Pro podnikatele přímo ideální.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*