de de de


Novinky:

Co přináší nová Škoda Kodiaq?

Škoda Kodiaq byla dlouho očekávaným modelem, který měl řady vozů této automobilky rozšířit o dominantnější a robustnější SUV. A tomu se tak opravdu stalo. Designéři Škodovky přišli s vozem, jenž byl mimo jiné oceněn jako Auto roku 2017 a zároveň získal v hodnocení bezpečnosti až pět hvězdiček.

Nová Škoda Kodiaq je počinem, který může odpovídat vašim představám do nejmenšího detailu, o čemž ostatně vypovídá náležitá konfigurace tohoto modelu.

Benzín nebo diesel?

Odrazíte-li se od pohonné jednotky Škoda Kodiaq, máte na výběr mezi benzínovým a dieselovým motorem. V případě benzínu jsou to motorizace 1.4 TSI a 2.0 TSI, kdy maximální výkon dosahuje 135 kW. Pakliže dáváte přednost naftě, můžete se s nejsilnější variantou Škoda Kodiaq 2.0 TDi dostat až na 140 kW.

Pakety šité na míru

Vůz Škoda Kodiaq lze z naprostého základu dopracovat do příjemných výšin, jež budou odpovídat vašim náročným požadavkům. Je to přemíra nejrůznějších paketů posouvajících toto SUV zase o kousek dál.

  • Crew Protect Assist
  • Paket Style Comfort
  • Paket Multimedia
  • Paket Style Safety
  • Paket na špatné cesty

Každému dle jeho libosti a podle toho, jakým způsobem a kde využívá dopravní prostředek. Dokoupit si samozřejmě můžete i řadu přidružených doplňků, které rozšiřují vozidlo hlavně z pohledu komfortu a jízdního pohodlí.

Mezi zájemci o nový Škoda Kodiaq jednoznačně vede Adaptivní podvozek DCC, virtuální pedál, s nímž otevřete zadní kufr bez použití rukou, potahy sedadel a kůže s ventilací, držáky na tablety, dekorační lišty nebo Travel Assist. Ten je předurčen k rozpoznávání dopravních značek a je spojen s multifunkční kamerou.

Rozhodnete-li se investovat do svého nového automobilu Škoda Kodiaq, tak vězte, že z moderního SUV můžete udělat doslova nadčasový vůz se vším všudy.

Neopomínejte na barvu a kola

Nová Škoda Kodiaq se samozřejmě pojí nejenom s výše uvedenými vlastnostmi. Při nákupu tohoto vozu můžete ovlivnit i řadu vzhledových věcí. Tou nejviditelnější bude bezpochyby barevné provedení karoserie. Vedle tří základních barev v podobě modré, bílé a světle modré jsou to další metalické barvy a speciální zabarvení za příplatek.

Spokojit se ostatně nemusíte ani se standardními litými koly. Výběr z více vzorů je doplněn také o kola s většími rozměry. Devatenáctipalcová kola vozu Škoda Kodiaq jednoznačně sluší. O tom není žádných pochyb.

Okuste novinku tuzemské automobilky, která vám nabídne vyzdvižený posed, příjemné ovládání, řadu inteligentních systémů a v neposlední řadě originální design, jež je zkrátka nepřehlédnutelný. To je nová Škoda Kodiaq, jejíž pořizovací náklady startují na částce 693 900 Kč a šplhají se do výšin v závislosti na tom, za co jste ochotni si připlatit.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: suphakit73).

Co přináší nová Škoda Kodiaq?
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*