de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Káva nám dodá bdělost a energii potřebnou pro zvládání každodenních životních nástrah

Káva nám dodá bdělost a energii potřebnou pro zvládání každodenních životních nástrah

Máte doma divoké malé štěně, které potřebuje pravidelné venčení a vy na něj nemáte energii? Anebo jste dokonce šťastnými rodiči malého dítěte, kteří pravidelně usínají lépe a dříve než jejich ratolest? To vše vyřeší hrnek kvalitní kávy. Obáváte se množství kofeinu, který je v kávě obsažený? Pak určitě vyzkoušejte kávu bez kofeinu, která vám přinese podobný chuťový zážitek jako běžná káva, ale množství tohoto alkaloidu v ní bude nižší.

I v kávě bez kofeinu je obsažen kofein

Proto může mít podobně povzbudivé účinky jako běžná káva. Množství kofeinu je však omezeno. Mohou ji tedy konzumovat osoby, které jsou na něj citlivé anebo dokonce i kojící a těhotné ženy. Na citlivý organismus působí i káva bez kofeinu stimulačně. Jde však o mírnější alternativu kávy, kterou si můžete dopřát večer před spaním a která vám dodá přiměřené množství energie potřebné pro zvládnutí večerních povinností, aniž by vám ukradla posilující spánek. Budete-li konzumovat kávu bez kofeinu, nestane se vám, že byste usnuli dříve než vaše malé dítě.

bio mleta kava bez kofeinu la cortadora g

Využijte všechny benefity kávy

Díky konzumaci kávy bez kofeinu si můžete naplno vychutnat všechny blahodárné látky, které se v kávových zrncích nacházejí. Mezi ně patří především antioxidanty, které se v lidském těle postarají o eliminaci množství volných radikálů a tím zamezí předčasnému stárnutí. A to je přesně to, co potřebujete, máte-li doma malé dítě anebo se o vaši pozornost hlásí zvířecí mazlíček. Díky kávě bez kofeinu si můžete užít skvělou chuť a svoje tělo nastartovat k lepšímu fungování.

Když nezabere káva, zabavte dítě hračkami

Jestliže jste unavení, kofein už na vás nefunguje a váš malý cvrček ne a ne usnout, dejte mu něco na hraní a nechte ho se unavit. Vhodně zvolenou hračkou uděláte radost nejen svému dítěti, ale také člověku, který ji vyrobil. Právě takovou funkci splní tibetská hadrová panenka přátelství. Na každém exempláři panenky najdete etiketu se jménem švadleny, která ji vyrobila a jejím stručným příběhem. Přímo tak víte, kdo udělal radost vašemu dítěti a koho jste naopak vy potěšili koupí jeho výrobku. V případě hadrových panenek však nejde pouze o potěšení konkrétního tvůrce panenky, jde především o zajištění živobytí tibetským ženám, které uprchly ze své domoviny před čínským útlakem a nemají jak jinak zajistit svoji rodinu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*