de de de


Novinky:

Prvotřídní lakovací kvalita

Současné technologie, které se využívají pro úpravu kovů, přinášejí nejen dokonalý výsledek, ale také jsou plně v souladu s ochranou životního prostředí.

Dokonale efektní úprava povrchů kovových materiálů

Moderní technologií, která se využívá na úpravu kovů, je práškové lakování. Tento způsob je také preferovaný nejen pro svůj dokonalý výsledek, ale také z důvodu splnění přísných kritérií v oblasti ochrany životního prostředí.

  • Kvalitní povrchová úprava vzniká za použití práškových barev.

lakovani

Prášková lakovna je určena pro povrchovou úpravu kovových materiálů, které jsou odolné vůči teplotám od 140 do 200°C. Při této teplotě totiž dochází k vytvrzování.

  • Aby byl nástřik kvalitní, je zapotřebí nejprve povrch lakovaného prvku ošetřit tím, že se odmastí a opískuje.

Práškové lakování je plně ekologické. V průběhu celého procesu se nepoužívají organická rozpouštědla ani žádné chemické přísady.

Vše je řízeno automaticky, tudíž s největší přesností

Práškové lakování probíhá na plně automatizované lakovací lince, která disponuje moderní lakovací kabinou na rychlou výměnu barev. Díky této technologii je možná realizace zakázek nejen většího rozsahu, ale i menší zakázky. A to bez finančních ztrát.

  • Pokud se jedná o kusovou nebo menší zakázku, pak proces probíhá na ruční lakovací kabině.
  • Pro zakázky skutečně velkého rozsahu (max. hmotnost až do 500 kg) se využívá nová lakovna s podvěsným dopravníkem.

V této moderní lakovně je také možné uskutečnit renovaci a lakování alu disků. Výsledkem jsou disky, které vypadají skutečně jako nové.

Testy zaručí prvotřídní kvalitu

Pro dokonalý výsledek upravovaných prvků je nutné provádět korozní testy. Ty probíhají v solné komoře. Testy se provádějí jak u oceli, tak i u hliníku. O průběhu a výsledku těchto testů je možné se informovat z protokolu z korozní zkoušky. Účelem této zkoušky je zjištění korozní odolnosti daného materiálu.

  • Po vyhodnocení se získá informace o stupni
  1. prorezavění
  2. puchýřkování
  3. odlupování.

Do těchto testů spadá i hodnocení stupně delaminace a koroze v okolí řezu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*