de de de


Novinky:

Dobrá autolakovna potřebuje profi vybavení

Rozhodli jste se vybavit svůj provoz či dílnu profi lakovnou? Podívejte se, co vše potřebujete a kde kvalitní vybavení, zejména pokud jde o lakovací kabiny a další větší součásti lakoven, pořídit.

Profi povrchová úprava je poptávanou službou zákazníků. Vlastní zařízení pro povrchové úpravy nás navíc dělají nezávislými na externích dodavatelích těchto služeb. Šetří náš čas, snižují náklady na dopravu a zvyšují celkový zisk ze zakázek i z vlastních produktů. Pokud naše výrobky potřebující profi povrchovou úpravu, nebo chceme tuto službu jako další standard nabízet našim zákazníkům, ideální je pořídit si technická zařízení vhodná pro autolakovny i různé průmyslové provozy se zaměřením především na lakování a sušení, ale i na přípravné práce, jako je odmašťování povrchů, tryskání a broušení. Kvalitní vybavení lakoven dodává forma NAVER.

Jaké vybavení potřebuje lakovna?

Pokud to s povrchovými úpravami ve svém provozu myslíte vážně, rozhodně si pouze s drobným vybavením nevystačíte. Potřebujete mnohem víc.

lakovaci kabina

Základem jsou profesionální lakovací kabiny

Lakovací kabina je připravena na aplikaci různých druhů nátěrových hmot. Kabiny se liší svými rozměry, takže mohou sloužit pro povrchové úpravy menších dílů, ale i velké kusy. Typickým příkladem různorodosti jsou lakovací kabiny Nova Verta. Maxi lakovací kabiny Prestige a Super Prestige slouží jako velké lakovací kabiny, ale i izolované sušicí kabiny s tloušťkou zdí až 60 mm a se skelnou izolací uvnitř stěny. Mají čelní vrata s křídly a okny, i servisní dveře. Je to vlastně dílna v dílně pro kompletní lakovací práce.

Největšími lakovacími kabinami jsou průmyslové lakovací kabiny. Jedním z nejpropracovanějších systémů se mohou pochlubit zdvojené lakovací a sušicí kabiny pro automobily.

Další vybavení autolakovny, bez kterého se neobejdete

Pro profesionální práce v oblasti povrchových úprav budete potřebovat i další vybavení. Patří k nim míchací boxy pro přípravu nátěrových hmot. Dále pak odsávací stěny, které zachytávají přestřiky při lakování a zároveň zajišťují vhodné pracovní a hygienické podmínky při provádění lakovacích prací. Nezapomeňte ani na přípravná pracoviště pro práce nutné před následným lakováním.

Lakovací stříkací kabiny potřebují být vybaveny dokonalou vzduchotechnikou. Ta musí zajišťovat správnou výměnu vháněného a odsávaného vzduchu. Proto jsou důležitým vybavením autolakovny taktéž vstupní a výstupní agregáty. Firma NAVER Brno dodává rovněž výstupní agregáty s aktivním uhlím a výstupní agregáty s vodní clonou.

O firmě NAVER

Společnost NAVER je spolehlivým dodavatelem profesionálních lakovacích kabin a dalšího vybavení lakoven a autolakoven. Filosofií firmy je kompletní podpora zákazníků už od přípravy a tvorby projektu, dále pak aktivní účast při vyřizování všech administrativních povolení, přes pomoc při projekčních přípravách, návrzích úsporných, ale současně správně dimenzovaných řešení, až po kompletní dodávky, pomoc s financováním a následné servisování dodaných zařízení.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*