de de de


Novinky:

Nejlepší způsob přepravy zboží pro potravinářský průmysl

V porovnání s jiným odvětvím průmyslu má potravinářství velice specifické požadavky na přepravní zařízení. Je to dáno tím, že jídlo je potřeba ochránit pevným, zároveň zdravotně zcela nezávadným a přitom ideálně lehkým a skladným boxem či přepravním kontejnerem. Pokud vybíráte přepravky, je nejlepším možným řešením zvolit jejich plastovou formu od kvalitního výrobce.

sa x

Porovnání plastových beden a jiných materiálů

Pro každý obchod či podobný sektor, který pracuje s potravinami, je důležité se rozhodnout, v jakých přepravkách bude potraviny přepravovat. Kov je sice vysoce funkční, ale nesmírně těžký materiál. Při ukládání je třeba také zvolit takové provedení, které nekoroduje a je zdravotně nezávadné, což není u kovových beden vůbec levná záležitost. Dřevo a papír jsou sice lehké, levné a zdravotně nezávadné, ale mají velmi malou odolnost, špatně se skladují a při kontaktu s vodou nemají šanci obstát. Materiál, který splní všechny vaše nároky na dlouhou životnost, kvalitu, nízkou váhu, příznivou cenu a snadnou manipulaci i bezproblémové skladování je plast. Plastové bedny jsou bez problémů stohovatelné a díky možnosti vyrobit celou řadu různých provedení se hodí pro přepravu nebo uskladnění jakéhokoliv zboží. Jsou dobře dostupné a zdravotně zcela nezávadné pro kontakt s masem, mléčnými výrobky, pečivem i ovocem, zeleninou a dalšími potravinami.

sa x cz

Další výhody plastových beden

Kontejnery, boxy a bedny z plastu mají mnoho zajímavých funkcí, které zajisté každý ocení. Ačkoliv mají dlouhou životnost, je myšleno i na konce jejich používání – jsou tedy plně recyklovatelné a tudíž šetří životní prostředí i vaše náklady. Plastové bedny jsou rovněž kompatibilní se systémem vysokorychlostních dopravních pásů a dalších zařízení, což usnadňuje práci a zlepšuje rychlost logistiky. Je možné je opatřit nejmodernějšími monitorovacími zařízeními sRFID tagy a čárovými kódy. Samozřejmostí je velká pevnost a kvalita materiálu, aby boxy poskytly tu nejlepší ochranu pro přepravované nebo uskladněné zboží.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*