de de de


Novinky:

Novinka na trhu osobních vozů už dlouho nebyla elegantnější

lookcool.cz auto poly cz nahledovy

Pokud jste neměli tu čest ji vidět, minimálně jste zaslechli pár zpráv v televizním vysílání nebo tisku. Média si totiž Škodu Scala hodně oblíbila, i když nebyla představena u nás a první odhalení této krásky se konalo až v dalekém Tel Avivu. A to z důvodu zcela prozaického, neboť pro izraelský trh má značka jako Škoda opravdu velký význam! Pokud hledáte hatchback, který by splňoval požadavky moderních silnic a nabídl i pořádnou porci elegance, možná jste právě našli…

Špičková elektronika pohlídá i bezpečnost chodců

Působí na první pohled jako skutečná královna silnic – a zdání rozhodně neklame. S asistentem rozjezdu do kopce nebo hlídání jízdního pruhu si budete jistí v každé situaci a díky tomu, že palubní počítač obstará i detekci chodců, kteří se přiblíží k vozu, bude zadost učiněno i bezpečnosti provozu na přechodech. Automobil Škoda Scala má ve své standardní výbavě třeba i elektricky nastavitelná zpětná zrcátka s vyhříváním. Zní to zajímavě? Přitom určitě ještě nejsme u konce!

lookcool.cz auto poly cz

Kombinovaná spotřeba pod pětilitrovou hranicí

Ušetříte i za pohonné hmoty, protože kombinovaná spotřeba 4,1-5,1 litru na sto ujetých kilometrů nezní vůbec špatně. Zabudovaná SIM karta v palubním počítači umožní jednoduché spárování s vaším chytrým mobilním telefonem. V základní výbavě je také 6 airbagů nebo praktická schránka na deštník u dveří řidiče.

Teď už si jen domluvit testovací jízdu, protože ceny Škody Scala jsou velmi přívětivé. Nejlevnější možná varianta začíná těsně pod hranicí 400 tisíc korun, k dispozici je ale i bohaté doplňkové vybavení, které lze pořídit za příplatek, mj. dvouzónová automatická klimatizace nebo sedmnáctipalcová kola. Nakonec, jedna z nejstarších automobilek na světě si nemůže dovolit přijít s žádnou druhou ligou, posuďte sami!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*