de de de


Novinky:

Benefity kolagenu na obličej

Kolagen je bílkovina velmi důležitá pro naše tělo. Jde o základní stavební jednotku pojivových tkání, chrání také naše klouby, pomáhá utlumovat bolesti. Velmi oblíbený je ale zejména v kosmetickém průmyslu, protože ty nejvýraznější a nejlepší účinky má kolagen na naši pokožku.

Tekutý kolagen zlepšuje zejména elasticitu naší pleti. Pružná a pevná pokožka je bez vrásek, jizviček či váčků pod očima. Taková pokožka vypadá velmi mladě a krásně, a především také zdravě. Při nedostatku kolagenu v těle pokožka svou elasticitu velmi rychle ztrácí, objevují se různé nevzhlednosti a naše pleť vypadá unaveně a bez života. Kolagen také naši pleť hydratuje a dodává jí potřebné živiny. Zdravá a vyživená pleť přímo září, je navíc hloubkově vyčištěná a žádné akné na ní nemá šanci. Bez kolagenu je pleť vysušená, může se loupat a objevují se na ní různé ekzémy. Bez správné péče a potřebných živin se její stav bude rychle zhoršovat.

Naše tělo kolagen samo produkuje, takže by se mohlo zdát, že si s výše zmíněnými problémy nemusíme dělat starosti. Bohužel tomu tak není. Schopnost našeho těla produkovat kolagen se totiž postupně snižuje. A nezdravým životním stylem a dalšími nevhodnými zlozvyky tento efekt ještě zrychlujeme. Dobrá zpráva je, že kolagen můžeme svému tělu dodat zvenčí. Jedním způsobem je zvýšit příjem potravin kolagen obsahujících, druhou možností je kolagen přijímat ve formě doplňků stravy. Úplně nejideálnějším řešením je ale bezesporu Optimal Collagen.

Tekutý kolagen ve formě peptidu našemu tělu dodává potřebné množství kolagenu, účinky lze vidět  už po prvních dnech od začátku užívání. Velkou výhodou tohoto přípravku je ale také to, že zároveň aktivuje přirozenou produkci kolagenu v našem těle. Díky němu bude naše pleť opět plná života, krásná, vyhlazená, pevná a dostatečně pružná, vyživená, hydratovaná, zdravá – jednoduše krásná!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*