de de de


Novinky:

Poznejte přednosti operativního leasingu

Operativní leasing je pojmem, se kterým se při pořizování automobilu setkáte čím dál častěji. Jen málokterý občan má spoustu peněžních prostředků na to, aby si koupil zcela nový a vysněný vůz. Jestliže navíc nedisponujete ani dostatečně velkou akontací pro využití nějakého úvěru, nezoufejte. Je tu totiž operativní leasing. Ten vám v tomto směru bude nápomocen.

Jak funguje operativní leasing?

Na úvod je třeba zmínit, že operativní leasing představuje pravděpodobně tu nejrychlejší cestu k novému automobilu. Žádná akontace a nic podobného. Za předem stanovený měsíční poplatek využíváte vůz, který je majetkem leasingové společnosti.

Neplatíte žádné vícenáklady za cokoliv, servis a podobné věci. Jen hradíte palivo do vozu. Ve své podstatě se nemusíte o nic starat. Po uplynutí délky uzavřené smlouvy se vám dostane možnosti daný vůz odkoupit anebo si jednoduše sjednáte smlouvu na další nový kousek. Může to být například VW Passat na operativní leasing nebo jakýkoliv jiný model, který vám udělá radost a vy jej využijete jak ve svém soukromém životě, tak k podnikatelské činnosti.

Neomezujte se při výběru vozů

Vsaďte na operativní leasing vyhovující vašim předpokladům. Vyberte si v tomto směru dodavatele s letitými zkušenostmi, pestrou nabídkou vozového parku a s individuálním přístupem. Velice oblíbeným automobilem je kupříkladu Škoda Superb na operativní leasing. Omezovat se mimochodem nemusíte ani při volbě výsledného vzhledu a výbavy. Zkrátka sázka na jistotu, která vás bude těšit několik následujících měsíců.

Tím zkušeným specialistou v oboru je například společnost Auto Pobabská, kde okusíte přednosti operativního leasingu na vlastní kůži. Zapomeňte na jakékoliv složitosti a dlouhodobé šetření. Zvolte jednoduchou cestu v podobě profesionálního operativního leasingu a budete spokojeni.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*