de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Vytvořte si dotazník a získejte zpětnou vazbu
Vytvořte si dotazník a získejte zpětnou vazbu

Vytvořte si dotazník a získejte zpětnou vazbu

Dnes a denně se nám stává, že potřebujeme oslovit větší skupinu lidí, kolegů nebo zaměstnanců, abychom získali zpětnou vazbu o dané službě, produktu či probíhající akci. Jestliže potřebujete průzkum spokojenosti zákazníků, ale nenacházíte pro to vhodný nástroj, poradíme vám. V dnešní době totiž můžete využít dotazníkové řešení zdarma. Ptáte se jak vytvořit dotazník zdarma?

Jak funguje online dotazníkový nástroj zdarma?

Využít k tomu pochopitelně musíte tu správnou službu. V tomto případě se jedná o AkioSurvey. Dotazníkové šetření nabývající mnoha podob, s nímž získáte to, co potřebujete. A to je primárně zpětná vazba. Na základě ní můžete tvořit hodnocení, upravovat nejrůznější věci a podobně.

Jestliže hledáte odpovědi od libovolného počtu lidí, začněte založením účtu. Vytvořte si dotazník a nastavte si jeho základní vlastnosti. Ptát se můžete na všelijaké otázky, z nichž vytvoříte dokonalý průzkum spokojenosti zaměstnanců nebo veřejnosti. Poté, co respondenti vyplní dotazník a odešlou obdržíte přehledné statistiky, se kterými lze nadále pracovat. To znamená, že vše můžete jednoduše vyhodnocovat a takové informace následně i správně použít.

Přesně takhle mohou vznikat dotazníky zapojení zaměstnanců, které vám vypoví mnohé o tom, co potřebujete vědět.

Rychlý a snadný průzkum trhu

Vsaďte v tomto směru na jednoduchost, komplexnost, přehlednost a dostupnost. Vytvořte si dotazník průzkum trhu na míru a aplikujte získanou zpětnou vazbu do praxe. Tento nástroj vám pomůže v silném konkurenčním prostředí, zefektivní vaši práci a obecně vylepší nabízené produkty a služby. Dotazníkové šetření zdarma nebylo nikdy tak dostupné, jako je nyní. Online nástroj AkioSurvey je důkazem toho, že vše lze dělat efektivněji a lépe. Proto využijte všech dostupných prostředků a pomozte si v životě i v pracovním světě k patřičným výsledkům. Průzkum trhu nebo spokojenosti klientů je odrazovým můstkem.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*