de de de


Novinky:

Výkup soukromých i firemních vozů

Nechte potíže s odvozem automobilu, který už dosloužil, na odborné firmě, která od vás odkoupí v podstatě vše, co má kola a motor. A v jakémkoliv stavu.

Zbavte se nepotřebného auta snadno, rychle a výhodně

Mít v garáži nebo na zahradě ojetý vůz nemusí být vždy štěstím. Někdy nám tam prostě stojí jen proto, že se ho nemůžeme zbavit. Pokud je právě tohle vaším problémem, pak je řešení docela blízko. Postačí, pokud kontaktujete výkup aut Ostrava a vaše starosti se v krátké době z vašeho pozemku odstěhují natrvalo.

 • Naše desetileté zkušenosti na trhu s ojetými automobily jsou pro vás zárukou solidního a profesionálního jednání a přístupu.
 • Vykupujeme vozy všech značek i stáří.
  • Problém není ani poškozený vůz či automobil bez STK.

vykup aut Ostrava

Výkup soukromých i firemních vozů

Kromě soukromých vozů vykupujeme i automobily firemní. Odkoupení soukromých automobilů a výkup firemních aut se týká osobních i nákladních vozů, zemědělských i užitkových automobilů, aut obytných i sportovních. Vykupujeme i přívěsné vozíky a motorky.

 • Jak celá transakce probíhá?
  • Auto Ráj přijede na místo určené klientem.
  • Dohodne se cena, která vyhovuje oběma stranám.
  • Pokud klient chce, dostane peníze „na ruku“.

Velkou výhodou prodeje ojetiny prostřednictvím firmy Auto Ráj je to, že klientovi odpadají naprosto všechny starosti s jakémkoliv papírováním a vyřizováním na úřadech. Poté, co se uskuteční prodej, zbaví se klient zodpovědnosti za technický stav vozu.

Na odvoze nepojízdného auta můžete i vydělat

Nevíte si rady s vozem, který už má opravdu své odžito a zaslouží si odchod „na věčnost“? V tomto případě je odvoz nejzávažnějším problémem. Většinou jsou tyto vozy absolutně nepojízdné. Odtahová služba vás zbaví i těchto starostí a dopraví nepotřebný vůz k ekologické likvidaci v Ostravě a okolí (do 50 km) zcela zdarma. Poté budete mít pochopitelně zdarma vystavený protokol o ekologické likvidaci.

 • A kdo ví, třeba budete mít právě vy štěstí.

Pokud máte nějaký zajímavý exemplář, můžete získat až dvacet tisíc.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*