de de de


Novinky:

Chcete vyrazit za teplem? Kuba je ideálním cílem

Pokud přemýšlíte nad zimní dovolenou, zřejmě se rozhodujete, zda vyrazit na hory za lyžařským dobrodružstvím, nebo raději objednat pobyt někde v teplých krajinách. Oblíbeným ostrovem, jehož břehy omývají Karibské moře, Mexický záliv a Atlantský oceán, je bezpochyby Kuba, kde vás na každém kroku čeká jedno překvapení za druhým.

Havana

Hlavní město Kuby je plné zajímavých kontrastů. Zatímco na jedné straně můžete zhlédnout historické skvosty, na druhé straně novodobé klenoty architektury. Samotným srdcem Havany je Staré město, kde narazíte na koloniální domy a paláce. Zavítejte také na náměstí Plaza de Armas a Plaza de la Catedral. Havana však není jediné město, které Kuba nabízí. Pokračujeme dál.

Santiago de Cuba

Významným kubánským městem je Santiago de Cuba, které se stalo světově proslulé především díky Fidelu Castrovi. Právě v daném městě vyhlásil vítězství kubánské revoluce v roce 1959. Jakmile do Santiaga de Cuba zavítáte, zhlédnete zde nejen památky, ale také můžete zavítat na hudební akce či jeden z karnevalů.

Trinidad

Ojedinělou krásou si vás podmaní Trinidad. Jedná se o úchvatné kubánské město s romantickou atmosférou. Projdete se s drahou polovičkou křivolakými uličkami, zavítáte do malebných restaurací a při tom všem budete obdivovat koloniální španělskou architekturu.

Tabákové plantáže

Dalším pokladem ostrova jsou tabákové plantáže (známé i pod názvem Tobacco Plantation. Pokud byste je hledali, najdete jich hned několik, přičemž jednou z těch nejznámějších je plantáž Alejandro Robaina.

Jestliže tedy plánujete cestu na Kubu, zřejmě hledáte cestovní kancelář, která vám takovou dovolenou nabídne. Velice oblíbené jsou německé CK, protože dokážou vyjednat lepší podmínky a za přijatelnější ceny než české cestovní agentury.

Podívejte se tedy na nabídku zájezdů a dovolených cestovní kanceláře Rudolf Reisen, která u nás zprostředkovává zájezdy německých CK.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*