de de de


Novinky:

Darujte odpočinek: Wellness pobyt v Augustiniánském domě v Luhačovicích

S blížícími se Vánoci možná přemýšlíte o tom, čím obdarovat vaše blízké. Pokud tápete, máme pro vás skvělý tip – dárkový poukaz na wellness pobyt v Luhačovicích! Návštěvníci zde prožijí jedinečné spojení luxusu největších moravských lázní a rodinné atmosféry hotelu. Těšit se ale mohou i na řadu dalších zážitků!

Krátkodobé wellness potěší hlavně pracovně vytížené

Pokud si děláte starosti s tím, že vaši blízcí nebudou mít čas pobyt realizovat, máme pro vás dobrou zprávu. Nabízí se totiž i krátkodobé varianty pobytu na dva dny. Ty se hodí zejména pro hosty, kteří se nemohou z práce uvolnit na delší dobu. V hotelu jim vychází vstříc i v mnoha dalších ohledech, ubytovat se mohou nejen o víkendech, ale i kdykoliv v týdnu.

Příjemné prostředí rodinného hotelu zajišťuje všem návštěvníkům klidný pobyt v jednom z klimatizovaných pokojů, kde kromě WI-FI připojení najdou i ručníky, župan a pantofle. Ty se jim budou bezesporu hodit, protože součástí dárkového poukazu je vstup do wellness & spa centra Harmonie, který je pro návštěvníky po celou dobu zcela zdarma!

Sezónní a čerstvé pokrmy jsou zárukou spokojenosti

Během pobytu je pochopitelně zajištěno i vynikající občerstvení! Hned po příjezdu obdrží hosté uvítací nápoj v lobby baru. Zde se pak podává i odpolední občerstvení, které je k dispozici od 14 do 16 hodin. Večeře, servírovaná v hotelové restauraci Symfonie, zahrnuje tři chody vytvořené z čerstvých sezónních potravin. Výhodou je možnost výběru hlavního chodu. Na druhý den je pak připravená bohatá snídaně, okořeněná jedinečným výhledem do zahrady.

Obdarovanému navíc můžete udělat radost i tím, že mu kromě samotného pobytu darujete také volný kredit. Ten lze využít na další lázeňské procedury, které původně nejsou součástí tohoto wellness pobytu. Díky této možnosti si tak každý návštěvník dopřeje přesně takovou relaxaci, po které touží.

Více informací naleznete zde.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*