de de de


Novinky:

Dobijte si energii na horách

Naše hory nabízejí mnoho krásného po celý rok. Stačí najít vhodné ubytování, ve kterém najdete to pravé zázemí. A pak už můžete jen odpočívat a relaxovat.

Cítíte se unaveni? Dobijte si baterky na horách

Hory lákají odedávna turisty v každé roční době. Hory totiž nemusejí být spojené pouze s lyžováním, ale dá se tu krásně relaxovat v zimě i v létě. Monumentální skaliska většinou na každého působí velice uklidňujícím dojmem. Starosti pomalu mizí a vy si můžete jen užívat pohody a klidu. A přesně to vám nabízí ubytování Krkonoše, kde najdete veškerý komfort pro vaše unavené tělo a zjitřenou duši.

stara skola

  • Je to ideální místo nejen pro romantickou nebo rodinnou dovolenou, ale také pro setkání s bývalými spolužáky.
  • V současné době stále více firem nabízí pro své zaměstnance možnost vylepšit si pracovní vztahy na akci, která se nazývá teambuilding.
  • Kouzelné prostředí našich hor vám poskytne dostatečné zázemí.

Pro návštěvníky hor jsou připraveny wellness pobyty, které v sobě zahrnují rekreační místnost s finskou i parní saunou a odpočívárnou. Ve společenské místnosti můžete pořádat oslavy, konference nebo si jen tak posedět s přáteli a povídat si o společných zážitcích. Setkávání se tak může stát krásnou tradicí, která obohatí váš život. V hezkém počasí je možné využít terasu a kochat se výhledem na krásnou okolní přírodu.

Komfort i příjemná nostalgie

Pohodu a klid vám mohou nabídnout i Jizerské hory, které vás přijmou do své náruče a dopřejí dostatek odpočinku i sportovního vyžití. Čekají na vás útulné apartmány, které vznikly díky rekonstrukci staré školy.

  • Název Stará škola zůstal, interiéry se pochopitelně změnily.
  • Ale ponechaly si nostalgické kouzlo starých časů.

Vybírat můžete z několika typů pokojů. Každý z nich má vlastní sociální zařízení i kuchyňku. Pokud si vyberete apartmán exkluziv, pak si budete moci vychutnat masážní sprchu, saunu, dvě koupelny s vanou a večer posedět u roztopeného krbu.

  • Pro návštěvníky v zimním období je tu jedna dobrá zpráva – lyžařské areály jsou doslova za humny.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*