de de de


Novinky:

Dovolená v Česku: Zarezervujte si luxusní hotel Ostrava

Vypadá to, že letos budeme trávit dovolenou v Česku. Důvod ke smutnění to ovšem není, aspoň máme konečně příležitost poznat, co všechno krásného doma máme. Za návštěvu stojí například Ostrava.

Ostrava je metropolí severní Moravy a třetím největším městem v naší republice. Známá je především svými Vítkovickými železárnami a Dolní oblastí Vítkovice. Doby se ale proměnily a Ostrava už rozhodně není černá džungle a velkej mejdan. Najdete tady toho mnohem více.

Do Ostravy s dětmi

Když už se rozhodnete zůstat v Ostravě na delší dobu a najdete si hotel Ostrava, určitě část svého pobytu věnujte prozkoumávání technických památek. Navštivte areál Dolní oblast Vítkovic a Stezku technických atraktivit Moravskoslezského kraje, jež vás provede doly, hornickým muzeem i pivovarem.

Spousta atrakcí se však nabízí i pro děti. Ostrava má krásnou zoologickou zahradu, hezký Slezskoostravský hrad i muzeum čarodějnic. Co takhle dopoledne návštěva muzea, pak nějaká dobrá restaurace Ostrava a odpoledne v ZOO?

hotel Ostrava

Stylové ubytování s výbornou restaurací

Chcete-li svůj pobyt prožít skutečně stylově, nabízí se luxusní hotel Ostrava Jan Maria, který se nachází přímo v objektu bývalé šachty JAN MARIA. Hotel má celkem 22 pokojů, nejvíce dvoulůžkových. Na vyžádání je možné domluvit si přistýlku i dětskou postýlku, jsou tady připraveni také na malé návštěvníky.

Velkým plusem hotelu je rovněž hotelová luxusní restaurace Ostrava připravující pokrmy z čerstvých regionálních surovin. V pracovním týdnu nabízí denně dva druhy poledního menu, v létě si posedíte na terase a večer si užijete ve vinném sklípku. Opět se počítá i s dětmi, restaurace má speciální dětské menu.

Nezapomeňte, že o dovolené v Česku budou letos přemýšlet zřejmě všichni. Proto na nic nečekejte a ubytování si raději rezervujte s předstihem. Obzvlášť máte-li zájem o nějaký vyhlášený hotel, jakým je i Jan Maria.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*