de de de


Novinky:

Dovolená v Chorvatsku tak trochu jinak

Už vás nebaví organizované dovolené, během nichž jste nuceni podřizovat se cestovním kancelářím nebo přesně stanovenému programu? Chystáte se na dovolenou, která bude plná dobrodružství, zábavy a individuálního volna? Pak vsaďte na Chorvatsko, zemi několika tváří, obrovské pohostinnosti a přírodních krás. Do Chorvatska ročně zavítají desítky tisíc českých turistů. Ať už se vydáte na sever Istrie, ostrovní národní parky, popřípadě navštívíte srdce země, Dalmácii, vždy budete okouzleni členitou krajinou, průzračně čistým mořem a prvotřídními službami.

Skvělé ceny na poslední moment

Zvolíte-li dovolenou na vlastní pěst, nejen, že výrazně ušetříte, ale také si můžete organizovat program podle svých požadavků. Atraktivní last minute nabídka apartmánů vám doslova učaruje, protože nebudete ochuzeni o pokoje s výhledem na moře nebo umístění v těsné blízkosti vyhlášených památek. Ubytování v Chorvatsku poskytuje v drtivé většině parkování pro váš vůz a slibuje prostorné ubytovací jednotky včetně sociálního zařízení a dalších služeb. Ochutnejte zdejší čerstvé pečivo, vynikající rybí pochoutky i speciality z grilu a večer si nezapomeňte ťuknout místní pálenkou. Tato jižní země s kouty panenské přírody vám poskytne prostor pro relaxaci, adrenalin v podobě vodních sportů i nekonečné procházky s dětmi.

Neslevujte ze svých požadavků

Díky předem rezervovanému bydlení na Jadranu si můžete vybrat přesně podle svých představ. Záleží, jestli toužíte po ubytování v domě, kde smíte užívat i jeho ostatní vybavení, zda raději trávíte čas na oblázkové či písečné pláži a bude-li váš pokoj vybaven klimatizací, internetem či doplněn stravou. Kromě toho některá zařízení povolují zvířata, což ocení cestovatelé se čtyřnohými kamarády. Neslevujte proto ze svých kritérií na komfortní bydlení během dovolené a užijte si odpovídající služby, navíc za skvělé ceny!

Dovolená v Chorvatsku tak trochu jinak
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*