de de de


Novinky:
Home » Cestování » Romantická noc na zámku: Takto překvapíte svého partnera
Romantická noc na zámku: Takto překvapíte svého partnera

Romantická noc na zámku: Takto překvapíte svého partnera

Vymýšlíte dárek pro svou drahou polovičku? Přemýšlíte nad překvapením? Nebo se chystáte trochu netradičně oslavit společné výročí? Pro všechny tyto příležitosti se hodí romantická noc na zámku.

Luxusní hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE je naprosto velkolepý. Jde o historické sídlo s velkým “S” proměněné na romantický pětihvězdičkový hotel. Užijete si zde atmosféru starých časů spolu s vymoženostmi dneška. Budou vás zde hýčkat, zahrnou vás nespočtem zážitků, které byste jinde nezažili.

Jeden z nejkrásnějších zámků v Čechách

Chateau Herálec na Vysočině disponuje 19 prostornými pokoji a řadou služeb, které vám vyrazí dech. Zde se budete cítit jako šlechtici a šlechtičny.

Během dnů můžete relaxovat v zámeckých Spa by L’OCCITANE nebo objevovat krásy Vysočiny.

Věděli jste, že právě v kraji Vysočina se nachází největší množství památek UNESCO ze všech krajů v ČR? Samotný Chateau Herálec je situován uprostřed nedotčené přírody, která je na podzim zbarvená do krásných odstínů.

Noc, kterou si jednoznačně zapamatujete

Luxusní pokoje přichází s nevídaným vybavením. Každý jeden je originálem s vlastním příběhem a atmosférou. Disponují velkými koupelnami, jsou kompletně vybavené a poskytnou vám naprosté soukromí.

Jednou ze specialit Chateau Herálec je PILLOW MENU. Sami si tedy můžete vybrat, jestli upřednostňujete polštář z husího peří, antialergický či anatomický polštář.

Tím to všechno ale teprve začíná. V ceně ubytování je naprosté maximum služeb od neomezeného vstupu do wellness & spa přes zdravé snídaně z Vysočiny, golfový trenažér a zapůjčení sportovních kol až po mísu s ovocem nebo luxusní kosmetiku L’Occitane.

Víkend plný jedinečných aktivit

Vysočina nabízí překrásnou přírodu, která přímo láká k objevování. Pokud se rozhodnete objednat si ubytování na zámku na celý víkend, máte nespočet možností, co zažít. Až do konce října si lze půjčit zámecký kabriolet. Na cestu vám mohou přibalit také piknikový koš.

Jestli vás lákají památky, vydejte se prozkoumat hrady Pernštejn, Roštejn, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého či jádro Telče. Pokud jste spíš pro aktivně strávený víkend, nabízí se turistika, golf či cykloturistika. Kola i hole na nordic walking vám zapůjčí v hotelu. V zimě se tu dá bruslit, jezdit na běžkách či stavět iglú. Na Vysočině je pořád co dělat.

Gurmánský zážitek jen pro vás dva

Pobyt si zcela jistě užijete taktéž po gurmánské stránce. V severním křídle hotelu si vychutnáte to nejlepší z české kuchyně v podání zkušeného šéfkuchaře Michaela Zapalače.

Vaří z regionálních surovin, takže menu se obměňuje podle sezón. Ochutnáte domácí těstoviny, pečený filet ze pstruha, jehněčí kolínko i telecí hanger steak. Vynikající jsou také předkrmy a dezerty.

Pokud toužíte po naprosto jedinečném zážitku pro chuťové buňky, doporučujeme objednat si Degustační menu Pánů Trčků z Lípy. Je šestichodové a doplnit ho mohou vybraná vína. Ostatně Chateau Herálec má vlastní vinný sklípek s velmi bohatou zásobou vín z francouzské oblasti Bordeaux.

Speciální vražedný listopadový víkend

Čas od času se na zámku pořádá také tzv. víkend s vraždou. Další proběhne v termínu 5. až 7. listopadu 2021. Pokud se sem vydáte v tomto období, máte možnost stát se součástí divadelního představení. Stane se totiž vražda a vy budete moct přispět k jejímu vyřešení. Ti nejlepší detektivové samozřejmě na konci získají odměnu.

Chateau Herálec žije. Nuda tady nehrozí, to však neznamená, že byste si nemohli užít víkend v klidu a pohodě. Pro relaxaci je tento pětihvězdičkový hotel jako stvořený. Wellness, sportovní vyžití, knihovna s plápolajícím krbem a skvělá kuchyně. Co víc si pro romantický víkend přát?

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu