de de de


Novinky:

Vybíráme vhodnou postýlku pro psa

Každý pejsek by měl mít kde spát. I když mnozí pejsci, kteří žijí se svým pánem v domácnosti, spí nejčastěji na pánově posteli nebo jeho pohovce, přesto je třeba, aby pejsek měl své místo, kde by mohl odpočívat, kde by mohl trávit svůj volný čas a kam by se mohl uchýlit, když bude na svého pána naštvaný nebo bude na něj rozzlobený. I pejsci mají své dny, proto je třeba to respektovat a je třeba kromě kostiček, hraček a obojku pořídit pejskovi i vhodný pelíšek, který si na první pohled zamiluje.

Mnozí majitelé nepořizují svým mazlíčkům pelíšky z jednoho prostého důvodu, a sice bojí se, že by jim pelíšky zkazily jejich pracně vkusně zařízenou domácnost, která je sladěná do posledního detailu. Naštěstí se dnes pelíšky pro psy prodávají v tolika různých barevných a vzorovaných kombinacích, že se sladí doslova do každé místnosti domu.

Jaké pelechy pro psy jsou v současné době nejoblíbenější?

Oválné pelechy

Své prvenství na žebříčku oblíbenosti drží stále pelechy pro psy oválného tvaru. Oválné pelechy jsou velmi vkusné, pejsek se v nich cítí příjemně. Vždy by však měly být stejně velké nebo i větší, než jak velký je sám pes. Pejsek se v oválném pelechu nesmí mačkat, jinak do něj nebude sám chodit.

zdroj: Pixabay.com

Boudy pro psa

Otázkou je, jestli lze boudu pro psa brát jako pelíšek nebo nikoli. Pokud mluvíme o textilních boudách pro psa, které se pořizují zejména malým pejskům a které mají zabránit tomu, aby k pejskovi pronikl průvan, mluvíme o klasickém pelechu, který je pro menší psy skutečně ideální a vhodný.

Kukaně pro psy

K dalším velmi oblíbeným postýlkám pro pejska se řadí i kukaně, které se velmi nápadně podobají boudám, jenom mají jiné rozměry a jiný tvar. Jsou vhodné i pro větší pejsky, nejen pro malá plemena, která se nejčastěji pořizují do městských bytů. Opět platí, že je možné je koupit v mnohých barevných i vzorových provedeních.

Hledáte stylové chovatelské potřeby pro psy a kočky? Chcete, aby vám hezky ladil obojek s pelíškem nebo klokánkou? Vše najdete je na eshopu iridog.cz

Vybíráme vhodnou postýlku pro psa
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*