de de de


Novinky:

Slovinsko – nezapomenutelné lyžování

Jestliže patříte mezi vyznavače zimních sportů, určitě už pokukujete po dovolené na horách. Letos, stejně jako v předešlých letech jistě máte z čeho vybírat. České hory, rakouské a italské Alpy, popřípadě ještě vzdálenější a exotičtější destinace. Co byste ale řekli na lyžování Slovinsko 2019?

Nevěřícně kývete hlavou a nemáte ani tušení, že nezapomenutelného lyžování si lze užívat také v této zemi? Pak se začtěte do následujících řádků a dozvíte se více.

Lyžování ve Slovinsku je velkým lákadlem

Právě Slovinsko je zemí s nejmenším zastoupením alpských hor. Na druhou stranu získáte patřičný nadstandard v kombinaci s přijatelnou cenou, o nějž jinde jen tak nezavadíte. Krásné hotely, penziony a apartmány jsou spojovány i s vynikajícími pokrmy cílícími na tradice. Dokazuje to mimochodem polévka jota, jelita, štrúdl, klobásy a další.

Slovinsko lyžování, to je záruka kvalitních služeb a komplexního servisu ve všech ohledech. Levné skipasy pro dospělé, bezplatné lyžování pro děti do šesti let a spousta ostatních zajímavých bonusů.

Když se vydáte na pohoří Rogle nebo Pohorje, určitě vás nemine ani věhlasná soutěž FIS v Kranjske Goře. Zkrátka výběr nejrůznějších sportovních aktivit, v rámci nichž si na své přijde dozajista každý milovník sněhu.

Naplánujte si lyžování Slovinsko 2019

Jestliže chcete lyžovat za ty nejlepší ceny a máte zájem o komfortní ubytování, je nejvyšší čas pustit se do výběru vhodného lyžařského střediska ve Slovinsku. Na výběr máte určitě z hodně ubytovacích zařízení, od hotelu Kranjska Gora, přes Krvavec, Bohinj, až po Vogel, Bled a mnohé jiné.

Lyžování ve Slovinku vám poodhalí nové obzory a představí další novodobá letoviska pro milovníky sněhu. Tak proč nevyrazit na hory, které mají alpský charakter, a přitom jsou cenově velice dostupné? Protože právě takové jsou Slovinské Alpy v celé svojí kráse.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*