de de de


Novinky:

Tip na restauraci a na hotel v Ostravě

Jedete na výlet do Ostravy v rámci pracovní cesty nebo na rodinný výlet? Potom vás určitě bude zajímat, kde se zde můžete ubytovat a dobře najíst. Máme pro vás zajímavý tip, ať už se chcete jen zastavit na obědě či na večeři nebo potřebujete místo pro firemní jednání, podnikový večírek nebo velkou oslavu.

Kde najít dobrou restauraci?

Základním kritériem pro výběr restaurace je dobré jídlo, ale také zdravé a kvalitní suroviny používané pro jeho přípravu. Restaurace by měla být dobře dostupná a měla by mít příjemné prostředí. Restaurace v Ostravě Jan Maria vám nabízí vše. Skvělé posezení využijete pro pracovní jednání i pro rodinné návštěvy nebo romantické večeře. Pokud hledáte místo, kde byste mohli v Ostravě uspořádat slavnost od narozenin až po svatbu, již více nehledejte – tato restaurace je tím pravým místem pro vás.

hotel restaurace

Možnost ubytování

Velkou výhodou je, když při oslavách a firemních akcích nemusíte odjíždět po skončení programu do vzdáleného hotelu. Ubytování na místě je praktické, časově úsporné a pohodlné. Proto nabízí Jan Maria i tuto službu. Hotel Ostrava se stejným názvem jako restaurace má příjemně zařízené pokoje. Hodí se nejen pro krátké přenocování, ale také jako ubytování na dovolenou. Díky snadné dostupnosti různých zajímavostí můžete podnikat výlety do okolí. Čekají na vás kulturní domy a divadla, místa skvělá pro výlety s malými dětmi i jedinečné technické památky. Luxusní restaurace Ostrava se postará, abyste měli během vašeho ubytování ty nejlepší a nechutnější speciality.

Další tipy, co zde podnikat

Pokud patříte mezi milovníky vína, nemusíte jezdit po moravských vinných sklípcích. Vinný slípek najdete i v Jan Maria spolu s příjemným zázemím hotelu. Při vaší dovolené nebo pracovní akci si můžete zahrát také bowling, využít sportovišť a fitness centra nebo si naopak odpočinout od stresu a všech povinností ve wellness. Ať už je cíl vašeho výletu jakýkoliv, zde najdete v Ostravě vše pohodlně na jednom místě.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*