de de de


Novinky:

Toulky zimní Prahou

Praha má za sebou nápor adventních turistů a další tisíce návštěvníků se do „matky stověžaté“ chystají v rámci novoročních oslav a lednových víkendů. Praha je v zimě kouzelná a kdo ještě nestihl ochutnat punče a svařáčky na venkovních trzích, rád navštíví malebné pražské kavárny a restaurace se zimními terasami.

Jeden den v hlavním městě na prohlídky pamětihodností a nasátí té pravé romantické atmosféry rozhodně nestačí. K pohodovému pobytu jsou potřebné nejméně dva dny, ideálně tři. K zabezpečení pragmatických nezbytností je potřeba zajistit levné ubytování v Praze. Nejenže získáte kýženou střechu nad hlavou, ale navíc ušetříte peníze za hotel.

Proč hostel?

Stejně dobrou službu totiž poskytne hostel Praha, který se nachází v Rezidenci Topolová na Praze 10. Doslova za pár stokorun může turista využít pohodlí 1-3lůžkových pokojů, které jsou řešeny buňkovým systémem. Skromné vybavení zahrnuje postele (s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin), záclony a závěsy, skříně, některé pokoje jsou vybaveny nočními stolky a policemi, jiné jen policemi, na některých pokojích jsou i sklopné stolky, včetně židlí. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné a společné pro dva pokoje.

lookcool.cz rezidencetopolova cz

V objektu je přítomná restaurace, kde je možné řešit stravování. V interiérech jsou navíc nápojové automaty. Budova je hlídána bezpečnostní službou, takže se zde cítí v bezpečí naprosto každý. Parkování je možné zdarma v okolí. Ceny za krátkodobé ubytování začínají na 440 korunách za osobu.

Bydlete levně

Rezidence se nachází 5 metrů od autobusové zastávky Centrum Zahradní Město a 5 minut od metra Skalka. Hostel je součástí multifunkčního zařízení, které je schopno zprostředkovat krátkodobé i střednědobé ubytování a mohou jej využít studenti, turisté, dělníci, jednotlivci i větší skupiny. Hostel je ubytovací typ s lepším vybavením interiéru oproti ubytovně. Kapacity na první měsíce nového roku jsou ještě stále volné.

lookcool.cz rezidencetopolova cz

Výletu do zimně laděné Prahy tak už nic nestojí v cestě. Užijte se dosytosti místní pohostinnosti a za ušetřené peníze si dejte hezky „do nosu“ v některé ze stylových restaurací.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*