de de de


Novinky:

Vyrazte na dovolenou na Seychely

Plánujete si užít dovolenou v zahraničí? A to nejenom v létě, ale také v zimním období, protože zrovna nepatříte mezi milovníky sněhu? Potom máte určitě na výběr. Jestliže se ale rozhodnete pro některou ze vzdálených exotických destinací, jistě tam nejezděte s českými cestovními kancelářemi, nýbrž s těmi německými. V jejich případě si totiž značně polepšíte.

Německé CK svým klientům garantují lepší ubytovací podmínky, hotelový servis, a hlavně pro ně připravují spoustu nápaditých fakultativních výletů a zábavy. A právě toho se vám v podání českých CK nemusí dostat. A pokud si myslíte, že kvůli kvalitnější dovolené za stejné peníze musíte vše složitě vyřizovat v Německu, jste značně na omylu.

Na Seychely s německou CK

Jestliže máte rádi překrásné písčité pláže, čisté moře, palmové háje a jedinečné tropické klima, stanou se vaším cílem Seychely. Právě v produktových nabídkách německých kanceláří si budete moci vybrat ubytování, jež vám bude vyhovovat do nejmenších detailů. Je pravdou, že v tomto směru si na své přijde opravdu každý zájemce.

Navíc, vše můžete vyřizovat přes speciální cestovní agenturu zaměřující se na německé CK. Je to Rudolf Reisen, kdo vás vezme skrze tyto cestovky do země zaslíbené a nabídne vše od A až do Z. Vyrazte na Seychely s profesionálem, který je schopen sestavit vám dovolenou doslova na míru. A to podle vašich náročných požadavků.

Dovolená s Rudolf Reisen

Pakliže se už konečně chcete vymanit z běžného standardu českých cestovních kanceláří a toužíte po opravdovém komfortu a exotice, stane se pro vás slovní spojení Rudolf Reisen doslova synonymem. Vydejte se s celou svou rodinou nebo s přáteli na zájezd k moři, který bude stát skutečně za to. Dopřejte si to, po čem už tak dlouhou dobu toužíte, ať už to bude dovolená na týden, čtrnáct dnů či déle.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*