de de de


Novinky:

Plánujete rekonstrukci? Vybírejte okna už v zimě!

Nejste spokojeni s interiérem svého domu? Vadí vám zastaralá koupelna nebo chcete dokonce zmodernizovat všechny místnosti naráz? Pak myslete i na ty nejmenší detaily, které je zapotřebí provést s patřičným předstihem.

Pokud nejste manuálně zruční a nemáte dostatek času na realizaci takové rekonstrukce, určitě si najmete firmu, jež se alespoň o vybrané úkony postará za vás, popřípadě vše provede na klíč. To znamená včetně finálního úklidu a přidružených činností.

Nezapomínejte na okna a dveře

Když už se pustíte do rekonstrukce libovolného rozsahu, vždy se zamyslete nad tím, zda není nejvyšší čas vyměnit stará okna a dveře. Když už provádíte takový zásah do nemovitosti, měli byste udělat kompletní rekonstrukci. Ta vám zaručí jediné. Na hodně dlouhá léta budete mít klid a nebudete se muset vystavovat jiným stavebním úpravám.

Takže jedno základní doporučení zní poměrně snadno. Pokud budete provádět částečné či kompletní rekonstrukce, zaměřte se také na okna a dveře a vybudujte si v interiéru prostor, s nímž budete spokojeni do nejmenšího detailu.

Okna je vhodné vybírat už v zimě

Je pochopitelné, že rekonstrukci budete s největší pravděpodobností směřovat na jaro, protože spousta pracovních úkonů je v zimě hůře realizovatelná. Na jaro byste však neměli nechávat věci, které do jisté míry nesnesou odklad. A to je výběr oken a dveří. Ať už se rozhodnete pro plastová okna či dřevěná okna, jejich výroba si žádá určitý čas. A proto byste je měli objednat s dostatečným předstihem, ať vaši budoucí rekonstrukci nic nekomplikuje.

Plastová a dřevěná okna

Při nákupu vhodného okna pochopitelně máte na výběr. Vzhledem k tomu, že tyto stavební prvky jsou vyráběny na míru, můžete v rámci modernizace obydlí zvětšovat některé okenní plochy nebo je naopak zmenšovat dle libosti a připravovaného návrhu rekonstrukce. Nejdostupnější jsou dva typy materiálů, z nichž každý má své výhody.

Plastová okna jsou určitě cenově zajímavější, mají vynikající tepelnou odolnost, snadno se zpracovávají a dokáží dobře odolávat i chemickým látkám. Naopak u dřevěných oken oceníte to, že jde o obnovitelný materiál. Mnohdy mají vyšší estetickou hodnotu, jsou pevná, pružná a ve své podstatě i snadno opracovatelná. Za eurookna si pochopitelně trochu více připlatíte.

Nechte si poradit při výběru oken a dveří

Jestliže plánujete v rámci rekonstrukce nová okna a dveře, obraťte se s jejich výběrem na specialisty, již tomuto oboru dokonale rozumí a dokáží vám nabídnout modely šité doslova vašim náročným požadavkům. Neváhejte kontaktovat odbornou společnost www.jis.cz, kde vám budou k dispozici odborníci nejenom na okna, ale také dveře a v případě zájmu i zimní hrady a pergoly. Důvěřujte prověřené kvalitě na trhu, protože se to jednoznačně vyplatí.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*