de de de


Novinky:

Anhydritové podlahy pro skvělý povrch

Kvalitní podlaha je základem jakékoliv nemovitosti. Dnes už se nemusíte spoléhat pouze na betonové podlahy, jako tomu bylo ještě před pár lety. Dnes existují daleko modernější a lepší materiály, mezi něž pochopitelně patří anhydritové podlahy.

Ty mají vynikající vlastnosti, a i při porovnání cenových nákladů obou řešení vychází ve výsledku daleko lépe. Omezovat se mimochodem nemusíte ani při jejich aplikaci. Vhodné jsou nejenom pro rodinné domy, ale také bytové jednotky a komerční objekty.

Samonivelační potěr pro dokonalou rovinu

Pokud vsadíte na tyto lité podlahy, můžete se těšit hned na několik výhod. Jednou z nich je například samonivelační vlastnost. To znamená, že je dosaženo ideální roviny pro pokládku podlahové krytiny. Po zbroušení anhydritové podlahy se už v podstatě nemusíte o cokoliv dalšího starat.

Není to však jenom rovný a hladký povrch, jaký můžete od tohoto podlahového materiálu očekávat. Ve prospěch hovoří i fyzické parametry anhydritu, mezi něž patří pevnost povrchu bez dilatačních spár a absence jakékoliv výztuže, jako je tomu u betonových podlah.

Samonivelační potěr je dobrý také proto, že má vynikající tepelnou vodivost, tudíž se hodí i pro použití podlahového vytápění. Položit na něj můžete v podstatě libovolnou podlahovou krytinu.

Svěřte lité podlahy profesionálům

Jestliže toužíte po tom, vybudovat ve své nemovitosti podlahy na celý život, oslovte společnost Anhypodlahy s.r.o., která vám na základě vaší poptávky připraví celkem podrobný „anhydritové podlahy ceník“. V podání tohoto letitého specialisty se navíc můžete těšit na to, že realizace třeba u rodinného domu bude otázkou jediného dne a povrch bude pochozí během několika hodin.

Dejte zelenou špičkovým litým podlahám a využívejte jejich předností. Poptejte podlahu na míru kdykoliv to budete potřebovat.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*