de de de


Novinky:

Cool bydlení vám může vydělat balík. Znáte Airbnb?

Hledáte způsob, jak přilepšit domácímu rozpočtu? Pokud jste si „vymazlili“ byt, ale pobýváte v něm spíše sporadicky, spojte příjemné s užitečným a začněte ho krátkodobě pronajímat přes Airbnb. Že jste ještě o fenoménu neslyšeli a není vám jasné, oč jde? Případně jste o něm zaslechli jen „z rychlíku“ a nedokážete si dost dobře představit, jak krátkodobý pronájem nemovitosti probíhá? Všechny důležité informace najdete v tomto článku.

Co je Airbnb?

Airbnb je webová služba, která funguje jako zprostředkovatel mezi pronajímateli (majiteli nemovitostí) a zájemci (nejčastěji turisty) o krátkodobý pronájem.

Byty k pronájmu obvykle nabízí lidé, kteří jsou často mimo domov – pro ty je krátkodobý pronájem formou zajímavého přivýdělku. Početnou skupinu však tvoří také pronajímatelé, kteří své nemovitosti pronajímají non-stop a jsou pro ně hlavním zdrojem příjmu.

Airbnb je v podstatě inzerce, prostřednictvím které najdou ročně příhodný pronájem desítky milionů lidí. Majitelé nemovitostí zde mají své profily s hodnocením a platforma jim usnadňuje komunikaci s potenciálními zájemci pomocí systému osobních zpráv.

Je krátkodobý pronájem pro každého?

Odpověď zní ne. Krátkodobý pronájem se sice jeví jako snadný přivýdělek, ale pokud má nemovitost stabilně vydělávat, musí ji pronajímatel udržovat v perfektním stavu, jakékoliv problémy řešit obratem a v neposlední řadě zajistit špičkový servis hostům – právě ti totiž ubytování hodnotí v prostředí Airbnb. Jinými slovy: dlouhodobé fungování pronájmu přes tuto platformu je závislé na vynikajících uživatelských recenzích.

Dalším aspektem je atraktivita nabízeného pronájmu. Stále více hostů touží po stylovém, nevšedním ubytování. Podaří-li se vám byt stylizovat tak, aby byl útulný, ale nevypadal jako tisíce jiných, získáte konkurenční výhodu.

Nemáte čas? Svěřte byt do správy profesionálů

Máte byt, ale není ve vašich časových možnostech, abyste hostům zajistili prvotřídní služby? Nevadí. Můžete to udělat jako mnoho jiných pronajímatelů – najměte si někoho na správu Airbnb.

Chcete-li z pronájmu vytěžit maximum, spolupracujte s týmem odborníků z Let Me Inn a nechte je, ať se postarají o vše od home stagingu až po údržbu. Podrobnosti a aktuální ceny správy Airbnb najdete na letmeinn.cz.

Cool bydlení vám může vydělat balík. Znáte Airbnb?
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*