de de de


Novinky:

Správně provedená optimalizace dokáže zázraky

Optimalizace webových stránek je vhodná pro všechny weby, které zaujímají spíše zadní pozice ve vyhledávačích, jako je Google a Seznam. Je vám určitě jasné, že pro co největší úspěch byste se měli snažit dosáhnout nejlépe první pozice. K tomu vám může snadno dopomoci právě optimalizace, která je pro mnohé vlastníky webu stále tajemnou oblastí. Je to poměrně obtížné a časově náročné, tudíž se do toho sami určitě nepouštějte, a raději dejte na zkušenosti jiných. V SEOlight s.r.o. vás nezklamou, protože se jedná o profesionály, kteří již více než sedm let zajišťují optimalizace webových stránek.

Optimalizace v několika krocích

Optimalizace webových stránek je spíše dlouhodobý proces, určitě od toho nelze očekávat výsledky třeba již po týdnu. Skládá se totiž z několika kroků, které na sebe plynule navazují a které spolu vzájemně souvisejí. Pojďme si tedy v několika základních krocích probrat, jak celá optimalizace probíhá:

  1. Prodiskutujte vhodná klíčová slova – Nejprve si s odborníky budete muset promluvit na téma klíčových slov. Je potřebné vybrat taková slova, která plně odpovídají zaměření vašeho webu. Odborníci navíc používají statistiky, které zobrazují, jak je dané klíčové slovo vyhledávané na Googlu a na Seznamu.
  2. Nechejte provést SEO analýzu – Dovolte odborníkům, aby pozorně prokontrolovali váš web a odhalili všechny chyby. I na pohled malá chyba může způsobit poměrně výrazný propad pozice.
  3. Objednejte si psaní PR článků – Na daná klíčová slova, která vyberete, je potřeba napsat PR články. Odborníci nabízejí psaní revolučních a tematických PR článků. Všechno to jsou originální texty psané copywritery.
  4. Vkládání zpětných odkazů = linkbuilding – Do napsaných PR článků budou vkládány po jednom zpětné odkazy. Celý tento proces se nazývá linkbuilding. Články s odkazy se následně publikují na různé weby.
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

1 komentář

  1. Našel trošku jiné kroky:https://www.mediaunit.cz/jak-na-seo-optimalizaci-navod a všiml jsem si, že každá SEO agentura to má jinak… A dost by mě zajímalo odkud to mají? 😀 Nebo že by se mezi sebou domluvili ve stylu: Tak my to děláme tak a vy tak a zákazníci ať si vybírají co chtějí 😀

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*