de de de


Novinky:

Dejte přednost jedinečnosti – nové domy se klikatí jako had

Toužíte se konečně přestěhovat do Prahy a žít lepší – kulturně bohatší a celkově spokojenější život? Jenže všední byty vás nebaví a chcete i v oblasti bydlení mít okolo sebe jedinečnost? Současně preferujete žít blízko centra? Nová rezidence, která se klikatí jako had, vám prostě nesmí uniknout.

Promyšlené řešení sklízí úspěch

Jako had se svažitým terénem na Michelské stráni klikatí hned 3 bytové domy. Jsou významným architektonickým počinem architektů z Arx Studia. Pokořit svažitý terén pro ně představovalo velkou výzvu, kterou se k radosti developera i budoucích rezidentů podařilo naplnit. Oblíbená městská část tak dostane nový vzhled a každý, kdo touží bydlet v jedinečnosti zase šanci, jak sen přeměnit v realitu. Díky unikátnímu vzhledu byl vybrán název projekt Rezidence Hadovitá.

Moderně řešení byty pro páry, singles i rodiny

Architekti do bytových domů zasadili byty o dispozicích 1+k až 4+kk a k mání jsou také oblíbené ateliéry. Všechny jsou řešeny minimalisticky, to znamená tak, aby si budoucí rezidenti mohli jejich vzhled snadno přizpůsobit vlastní představě. Byty mají v základu bílé dveře, podlahu v dubovém dekoru a také koupelnu v neutrálních tónech. Pokud vás některý z bytů zaujme natolik, že ho budete chtít koupit, nesmíte moc dlouho otálet. Byty na Praze 4 jsou již nějakou dobu v prodeji, hodně z nich je již prodáno nebo rezervováno.

Detailně si byty prohlédněte na rezidencehadovita.cz, na webu jsou k dispozici i plány jednotlivých volných bytů. A proč vlastně chtít bydlet právě zde? Kromě perfektního provedení bytů je velkou výhodou lokalita. Kousek to budete mít do centra i do přírody, v blízkosti jsou školy, školky, obchody, restaurace i lékařská zařízení. Jedná se také o velmi klidnou a bezpečnou lokalitu.

Budete koupi řešit skrze hypotéku? Pokud ano, vyplatí se vám věnovat ještě několik minut tomuto článku. Dozvíte se v něm více o současné situaci na hypotečním trhu.

Dejte přednost jedinečnosti – nové domy se klikatí jako had
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*