de de de


Novinky:

Horní Žižkov ožívá díky nové výstavbě

Pryč jsou doby, kdy byl Žižkov pro svou neútulnost zatracovanou pražskou čtvrtí. V posledních letech zažívá právě třetí městská část nebývalý rozkvět a mohutnou moderní výstavbu. Vzhledem k blízkosti centra a rozmanité občanské vybavenosti se jedná o velmi lukrativní lokalitu, ve které se nabízí aktuálně v projektu Na Vackově k prodeji byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk, případně ateliéry nebo nebytové prostory.

V minulosti svérázný Žižkaperk, dnes moderní pulsující čtvrť

Žižkov patří mezi nejzajímavější pražské čtvrti. Svérázný Žižkaperk, jak se lidově Žižkovu říkalo, přitahoval bohémy, umělce a spisovatele, leckdy i lidi na okraji společnosti nebo na hraně zákona. A jak vypadá čtvrť Fešáka Huberta dnes? Je moderní a pulsující, ale přes širokou výstavbu stále zelená s mnoha parky a nabízející širokou nabídku na volnočasové vyžití. Žižkov je prostě to pravé místo k metropolitnímu bydlení, což dokládá i projekt Na Vackově, v rámci něhož je na Praze 3 k prodeji celkem 342 bytů, dále ateliéry a nebytové prostory.

Bydlení v blízkosti zeleně

V rámci projektu „Bytů na Vackově“ se buduje celkem 5 objektů, které budou k předání v průběhu roku 2021. Těchto pět objektů bude podél ulice Malešická v těsném dosahu parku Židovské pece. Park nabízí nejen klid a zeleň na procházky, ale i možnost sportovního vyžití v podobě cest pro cyklisty, hoverboardisty nebo bruslaře. Cyklostezka spojuje několik dětských hřišť, včetně jednoho dopravního, a lokalita je tak více než vhodná pro trávení času rodin s dětmi.

Vhodná investice pro budoucnost

Investice do bytu v rozvíjející se čtvrti v metropoli je skvělou příležitostí pro budoucnost. Vhodné financování bytu v Praze řeší rodinám vysoké ceny nájmů, které se jen za poslední rok zvýšily o několik procent, konkrétně na Žižkově meziročně vzrostly o 8,1 %.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*