de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Investice do kvality se vyplatí

Investice do kvality se vyplatí

Moderní CNC centra nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových i neprůmyslových oborech. K jejich vlastnostem patří především přesnost a jednoduchá obsluha.

Vysoce výkonná obráběcí centra

Moderní soustruhy na kov, které jsou z oblasti CNC strojů, jsou určené pro opracování obrobků nejen z kovu, ale také z plastu a v mnoha případech i dřeva. Díky přesnosti a preciznosti opracování je zajištěno obrábění s minimálním odpadem. Další vítanou vlastností je výkon. Soustruh na kov umožňuje obrábění běžně používaných materiálů, kterým je hliník nebo jeho slitiny. Žádný problém není ani při obrábění oceli vysoké pevnosti nebo neželezných kovů.

  • Stroje mají tuhou litinovou konstrukci, která je zárukou dlouhodobé životnosti a vysoké odolnosti.
  • Veškeré stroje jsou sestaveny ze součástek a komponentů, které jsou v souladu s potřebnými normami (ISO a CE).

Stroje disponují řídícími systémy FANUC, HEIDENHAIN, SINUMERIK, MITSUBISHI. Díky kvalitním a prověřeným výrobcům jsou vždy k dispozici potřebné náhradní díly.

brand

Investice do kvality se vyplatí

Vysokou kvalitou vynikají i obráběcí centra MANFORD. CNC soustruh této značky vyniká vysokou přesností, rychlostí a jednoduchým ovládáním. Tyto moderní a špičkové soustruhy patří k běžnému vybavení v mnoha různých průmyslových oborech.

  • Patří sem především automobilový průmysl, letectví a doprava.
  • Své uplatnění nacházejí i v lékařství.

Veškeré součásti obráběcích center vynikají extrémně vysokou životností. Investicí do těchto špičkových a moderních strojů ušetříte tedy do budoucna mnoho finančních prostředků. Stroje jsou dlouhodobě provozuschopné a vynikají bezporuchovostí.

Při změně produktu stačí vyměnit program

CNC stroje mají široké možnosti uplatnění díky tomu, že je možné vyrábět stejnou technologií více produktů. Stačí pouze vyměnit program. Díky jednoduchosti ovládání je také rychlejší a snazší zaškolení obsluhy CNC strojů a CNC obráběcích center. I tento, možná na první pohled, zdánlivý detail může uspořit firmě finanční prostředky a zrychlit výrobu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*