de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Parkovací sloupky mají bohaté možnosti užití
Parkovací sloupky mají bohaté možnosti užití

Parkovací sloupky mají bohaté možnosti užití

Trápí vás, že vám někdo cizí pravidelně parkuje na soukromém pozemku nebo vyhrazeném parkovišti? Pak s takovými lidmi snadno a rychle zatočte. Pokud nepomůže domluva, investujte do prvku, který má hodně pestré využití. Jsou to parkovací sloupky. Ty vám v následujících řádcích představíme podrobněji a nastíníme vám, jakou mohou mít podobu a kde všude je lze použít.

Pakovací sloupek sklopný

S parkovacími sloupky se můžete nejčastěji setkat při vymezování parkovacích ploch. Kromě jiného se však mohou stát i praktickou překážkou u privátního vjezdu na pozemek nebo vymezují cyklostezku a jiné prostor. Meze se fantazii rozhodně nekladou.

Tím nejpoužívanějším je parkovací sloupek sklopný. Ruční sklápění je spojeno se zámkem, od něhož budete mít klíč pochopitelně jenom vy. Parkovací sloupky navíc mohou být i odnímatelné, popřípadě vsadíte na zabetonovanou variantu. Jejich dlouhou životnost podporuje vhodná povrchová úprava, zároveň jde o certifikované výrobky.

I dopravní zrcadlo přijde vhod

Podobných praktických nástrojů, jakými jsou parkovací sloupky je mimochodem více. Vsadit můžete třeba na dopravní zrcadlo. To se hodí naopak do prostor, kde nemáte dobrý výhled. Jsou to typicky výjezdy z pozemků a podobně. I v případě dopravních zrcadel samozřejmě existují různé varianty provedení. Dokazují to jak zrcadla hemisférická, tak ta interiérová. Jak pakovací sloupky, tak dopravní zrcadla nachází využití v komerčních i domácích podmínkách.

Rozhodnete-li se investovat to těchto praktických výrobků, zaměřujte se pouze na profesionální dodavatele. Jedině tak máte záruku certifikovaného a bezpečného sortimentu. Tyto produkty navíc mohou být spojeny i s velice přijatelnými pořizovacími náklady. Tak neotálejte a vyřešte své problémy s pomocí parkovacích sloupků nebo dopravních zrcadel. Výsledek se dostaví záhy.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu