de de de


Novinky:

Jak najít vhodný prodej nemovitostí pro vaše podnikání

Zakládáte novou firmu nebo chcete rozšířit svůj stávající obchod o další pobočku? V takovém případě vás čeká výběr té správné nemovitosti na prodej určené pro komerční využití. Pojďte se podívat, jak správně vybrat a podle čeho se rozhodovat při pořízení. Chytrý výběr konkrétních prostorů je prvním krokem k úspěchu.

Prodej nemovitostí a jejich cena

Stejně jako u každé jiné investice, i v případě pořizování nových prostorů pro vaše podnikání hraje roli rozpočet. Pokud chcete ušetřit, můžete si zvolit levnější prostory, které vyžadují dostavbu, rekonstrukci nebo předělání. Například nedostavené nemovitosti na prodej po dokončení stavby vyjdou levněji než nové a již připravené k provozu. Jejich úprava však stojí nějaký čas a starosti. Pamatujete si také, že čím atraktivnější lokalitu zvolíte, tím více zaplatíte. V dobrých místech však máte například v případě obchodu mnohem více potencionálních zákazníků. O prodej nemovitostí na dobré adrese je obvykle velký zájem, proto se mnohdy vyplatí, když narazíte na ideální místo pro vaše podnikání, s nákupem neotálet. Dobré místo a příjemné prostředí v okolí i v interiéru je prvním krokem k úspěchu.

komerční nemovitosti na prodej

Prodej komerční nemovitosti nabízí různé typy prostorů

Volba vhodných prodávaných prostorů velice záleží na tom, jaké bude jejich využití. V případě, že hledáte například kanceláře, je lepší zvolit vyšší patra s hezkým výhledem, kde nebudou pracovníky vyrušovat neustále projíždějící automobily a lidé chodící za okny. Vyšší patra zaměstnancům kanceláří dávají nejen příjemné a nerušené prostředí, ale také dostatek soukromí. Opakem je, pokud například plánujete zařízení obchodu. V takovém případě budete spíše hledat prodej komerčních nemovitostí s dobrým a snadno viditelným přístupem z ulice. Zákazníci nechtějí bloudit komplexem budovy nebo procházet labyrint zapadlých uliček a podchodů, aby se k vám dostali. Obchod na hlavní ulici je nejlepší volbou. Samotná viditelná a výrazně označená budova slouží sama jako skvělá reklama.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*