de de de


Novinky:

Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

V každé místnosti je bytový textil velice důležitý – kromě své praktické funkce, jakou mají například ručníky v koupelně a utěrky na nádobí v kuchyni, plní i dekorační úlohu. Díky bytovému textilu získá interiér útulnou atmosféru. Pojďte se podívat, jaký by vám rozhodně neměl chybět v ložnici. Ta patří z celého bytu mezi místnosti, kde je bytový textil nejdůležitější a naprosto nenahraditelný.

Postele a bytový textil na ně

Důvodem, proč je bytový textil nejdůležitější právě v ložnici, je to, že se bez něj při spánku rozhodně neobejdeme. Kromě povlečení na peřiny a polštáře je nezbytné vybrat i prostěradla a další textilní výbavu. Protože existují různé rozměry postelí a různé rozměry polštářů a dek, můžete si zvolit z opravdu velkého množství velikostí. Existuje celá řada designů. Ideální je ladit všechen ložnicový bytový textil k sobě. Interiér pak působí velice příjemně a útulně. K dokonalému slazení můžete využít i čistě ozdobné prvky, jako jsou například malé polštářky. Hodit by se vám mohly přehozy, které mají jak estetickou funkci, tak poskytují ochranu před prachem.

povleceni dante

Nezapomínejte na okna

V rámci ložnice je sice hlavním prvkem pro bytový textil postel, ale zapomenout bychom určitě neměli ani na okna. Do ložnice je důležitější používat záclony více než v jakékoliv jiné místnosti. Jejich skvělou funkcí je, že zabraňují pohledům zvědavých sousedů či kolemjdoucích. Rozhodně nechcete, aby vám bylo vidět do okna, když spíte nebo právě vstáváte. Také rozptylují sluneční paprsky, aby vám nesvítily zprudka do obličeje. Chcete-li úplně nepropustné clonění a přispat si ve tmě, pořiďte si rozhodně závěsy. Ráno je snadno roztáhnete a do místnosti zase budou proudit sluneční paprsky bez omezení. Shrnuté závěsy jsou po celý den příjemnou dekorací. Hodí se v situaci, když máte večer rozsvíceno, a do místnosti je tudíž zvenčí snadno vidět.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*