de de de


Novinky:

Jaký kancelářský nábytek potřebujete do domácí pracovny?

Čím dál více lidí pracuje z domova. Někteří kompletně, jiní aspoň jeden či dva dny v týdnu, protože jim to v zaměstnání umožňují. Jestli je tohle i vaše situace, kde vlastně pracujete? V obývacím pokoji? V ložnici v posteli? U kuchyňského stolu?

Chcete-li být trochu produktivnější, zařiďte si doma vlastní kancelář. Nemusí jít rovnou o celou místnost, pokud ji nemáte k dispozici, vyhraďte si třeba jen roh v obývacím pokoji. A jaký kancelářský nábytek byste do něj měli umístit?

Základem je kancelářský stůl

Ideální samozřejmě je, když koupíte speciálně kancelářský stůl, ovšem poslouží prakticky jakýkoliv stůl za pár stovek. Důležité je, abyste měli nějaké místo, kde je možné odkládat pracovní věci, nákresy, vaše poznámky, knihy a všechno, co k práci patří. Ať to máte pěkně na jednom místě a pracovní věci se vám neválí po celé domácnosti. Samozřejmě dle toho, kolik věcí ke své práci potřebujete, je vhodné popřemýšlet o stolu se šuplíky.

Do židle investujte

Ke stolu patří židle a do té neváhejte investovat. Budete na ní trávit dlouhé hodiny, tak ať si nepoškodíte vlastní tělo. Kancelářská židle musí být nastavitelná, mít měkké polstrování, područky a opěrku pod hlavu. Materiál si vyberte dle vlastních preferencí, oblíbené jsou různé prodyšné tkaniny. Koženka sice působí luxusně, ale dříve či později se začne oloupávat, v létě se vám také bude lepit na holé nohy.

Všechny vaše věci pojme kancelářská skříň

Pokud máte těch věcí, jež používáte k práci, trochu více, pořiďte si raději skříň. Hodí se také v případě, že si budete opravdu dělat kancelářský koutek například v obývacím pokoji, kam chodí i děti. Kancelářská skříň se dá zamknout, takže v ní budou veškeré vaše materiály v bezpečí před ničivými silami dětských ručiček.

Veškerý kancelářský nábytek najdete v e-shopu Ajprodukty.cz. Objevíte tam i nejrůznější zajímavé kousky – například stůl, u kterého se dá stát, což je v dnešním světě plném sedavých zaměstnání nová móda.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*