de de de


Novinky:

Návrhy interiérů – to je bydlení bez chyb

Sedáváme nad časopisy, obdivujeme cizí bydlení a sami po takovém toužíme. Jenomže pokud se do změn pustíme bez odborné pomoci, obvykle se dopouštíme chyb. A ty jsou zbytečně drahé. Rozhodně nákladnější než služby kvalitního bytového designéra.

V podstatě je jedno, jestli potřebujeme pomoci s návrhem interiéru jedné místnosti, celého bytu, nebo dokonce domu. Vždy narážíme na velké množství otázek, se kterými si obvykle bez odborných znalostí a zkušeností neumíme poradit. Velký obytný prostor tak proměníme na místnost, kde by se daly pořádat závody v překážkovém běhu. Z koupelny máme permanentně modřiny na nohou, protože pračka je tam už prostě tak nějak navíc. A v ložnici lezeme do postele přes sebe. Ubíráme se o prostor, protože nemáme nábytek na míru. A též o peníze, jelikož pár skutečných kiksů musíme prostě předělat od základu. Kdybychom však do proměny, nebo i do návrhu nového bydlení, šli rovnou s dobrým bytovým designérem, těchto triviálních omylů bychom se nedopustili.

Czech Designers ­– to jsou návrhy interiérů od podlahy až po strop

A ještě mnohé navíc. Czech Designers je designové a architektonické studio, které se specializuje na architektonické návrhy interiérů, domů, ale i zahrad a zahradních staveb. Výhodou je, že Czech Designers –­ to je vždy komplet služeb od návrhu až po realizaci. Nedostanete tedy jenom krásnou studii domu nebo interiéru, ale rovněž hotovou projektovou dokumentaci pro stavební úřad i kompletní designový návrh interiéru do posledního detailu. Firma zajistí veškeré truhlářské práce i další dodavatele (například pro dlažby, obklady, sanitu, podlahy a další stavební materiály) a v případě potřeby zajistí i odborné poradce pro řešení speciálních problémů (například pokud jde o statiku apod.).

Najměte si odborníky

Odborníci pro vás navrhnou bydlení bez chyb, v moderním designu a dle vašich představ i finančních možností. Rozhodně se nevyplatí pouštět se do laických staveb a proměn bydlení. S lidmi, kteří tomu rozumí, je výsledek lepší, levnější a rychlejší.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*