de de de


Novinky:

Plánujete kompletní rekonstrukci bytu? Postupujte následovně

V podstatě nezáleží na tom, jestli se pouštíte do kompletní, nebo částečné rekonstrukce, protože v každém případě se jedná o velkou časovou i finanční investici. Předtím, než se vůbec pustíte do přestavby svého obydlí, měli byste si ujasnit, jak by měl výsledek vypadat, co chcete změnit a bez jakého materiálu se neobejdete. V následujících řádcích vám prozradíme, čemu byste měli věnovat značnou pozornost.

Prvně si vytvořte jakýsi plán bytu, zejména rekonstrukce bytového jádra to vyžaduje, protože často se při ní mění i dispozice. Chcete pouze posunout některé zdi? Plánujete přesouvat celou kuchyni? Stejně tak neopomíjejte preventivní kontrolu a pročištění kanalizace, renovaci elektrických obvodů a podobně.

Správná příprava je alfou a omegou

rekonstrukce bytu je důkladná příprava opravdu základ. Vezměte si papír a tužku, a potom si sepište seznam potřebných řemeslníků, materiálu, ale i nářadí. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným, takže kompletní rekonstrukce bytu se v takovém případě obejde bez újmy.

Kompletní rekonstrukce bytu

Pomyslným srdcem každého bytu je bezpochyby kuchyň, neboť právě v této místnosti vznikají výborné pokrmy. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Velké oblíbenosti se těší kuchyně na míru, neboť jsou vyrobeny tak, aby dokonale zapadly přímo do vašeho prostoru. I když jsou takové kuchyně dražší, počítejte s tím, že se jedná o investici na dlouhá léta.

S koupelnou si vyhrajte

Ve starších bytech bývá kamenem úrazu koupelna. Dávno jsou pryč doby, kdy se jednalo o místnosti pro vykonávání každodenní hygieny. Koupelna v současné době představuje i relaxační místnost, kam se po náročném pracovním dnu na chvíli uchýlíte načerpat novou energii. U rekonstrukce koupelny se zamyslete, jestli využijete spíše vanu, nebo sprchový kout.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*