de de de


Novinky:

Omládnutí v obličeji i bez operace? Jde to!

Obličej o nás prozradí nejvíce. Jsou v něm vepsány naše vzpomínky, starosti i radosti. Větší zadeček, povolené bříško nebo povislou kůži na rukou schováme. S tváří to ale není tak jednoduché. Přitom právě v obličeji je stárnutí pleti nejvíce viditelné.

V létě dostává pleť nejvíc zabrat

Letní alkoholické drinky, pobyt na sluníčku a plavání v bazénech dávají naší pleti teď v létě pěkně zabrat. Právě v těchto měsících proto potřebuje naše kůže mimořádnou péči!  A nemyslí se tím jen kvalitní make-up. Obličej si musíme vždy chránit opalovacím krémem, kloboukem nebo slunečními brýlemi. Zamezíme tak zbytečnému namáhání pleti a zvýšené tvorbě vrásek. Zapomínat nesmíme ani na dostatečný pitný režim. Voda s citronem nebo neslazené čaje jsou v horku tou správnou volbou.

5 věcí, které je třeba pleti dopřát

Pleť nám vše vrátí i s úroky. Stres, probdělé noci, alkohol i cigarety se na našem obličeji podepíší. Na oplátku bychom proto měli pleti dopřát odpovídající péči. V žádném případě bychom neměli zapomínat na odličování a kvalitní pečující kosmetiku. Naší unavené pleti prospěje i pravidelná návštěva dermatologické kliniky. Pleťová maska nebo chemický peeling dokáží pleti vrátit ztracenou jiskru.

Omlazení pomocí liftingu metodou Thermage®

S vráskami a povadlou pletí dokáže úspěšně zatočit lifting obličeje. Ten je mezi klientkami pražské kliniky Mediestetik populární podobně jako aplikace mezonití. Konkrétně neinvazivní lifting obličeje metodou Thermage® pleť zpevní jak na povrchu, tak i v hlubších vrstvách kůže. Tím dojde k výraznějším výsledkům, než například při použití laseru. Zároveň jde ale o neinvazivní metodu na rozdíl třeba od faceliftingu. Výhodou je, že u této procedury není nutná žádná rekonvalescence. Výsledek tak můžeme ihned ukázat světu.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*