de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Ručníky s vysokou gramáží poznáte na první dotyk, často i pohled

Ručníky s vysokou gramáží poznáte na první dotyk, často i pohled

Bez ručníků by z nás ještě dlouho kapala voda po sprše nebo každodenní ranní hygieně. Bohužel tento výrobek jsme možná i díky jeho neustálému používání začali brát jako samozřejmost, na které příliš nesejde. Jenže ve skutečnosti právě ručník přichází do přímého kontaktu s naší pokožkou, což mu dává možnost napáchat řadu škod. Abyste se vyhnuli nejen pocitům svědění, ale také nepříjemným ekzémům a možným vyrážkám, měli bychom při výběru ručníků upnout svou pozornost na kvalitní materiály o vysoké gramáži.

Jemnost, měkkost, savost a šetrnost

Kvalitní ručník by měl splnit několik kritérií, a sice měl by být jemný, příjemný, měkký a šetrný k naší pokožce. Samozřejmě musí vyhovovat i svým střihem a designem, ale v tomto případě mluvíme pouze o druhořadých věcech, nad kterými lze zprvu mávnout rukou. Materiál – to je to první, co nás zajímá.

Rucniky s vysokou gramazi poznate na prvni dotyk casto i pohled

Mezi materiály, které splňují výše uvedené vlastnosti patří stoprocentní bavlna nebo bambusové vlákno, s nimiž pracuje firma Soft Cotton. Výrobky vyrobené z uvedených přírodních textilií se pyšní nejen dlouhou trvanlivostí, ale také vysokou absorpcí vody. Zatímco bavlnu si zamilujete po prvním otření se, jelikož je velice jemná a příjemná na dotek, bambusové vlákno ocení předně alergici, protože je k vysoce šetrná především k citlivé pokožce.

Egejská bavlna je zárukou kvality

Pokud ve své koupelně chcete mít opravdu kvalitní ručníky, tak hledáte egejskou bavlnu, která pochází z Egejského poloostrova. Mezi její vlastnosti patří například vysoká schopnost nasávat vlhkost, ale také vyšší životnost a to platí nejen pro ručníky, ale i kvalitní župany.

Jestliže zainvestujte do kvalitních ručníků, za což vám vaše pokožka významně poděkuje, před praním si pročtěte informace na štítku. Ať špatným praním životnost výrobků razantně nesnížíte!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*