de de de


Novinky:

Tepelné čerpadlo vám ušetří náklady na nemovitost

Vytápění rodinného domu a ohřev teplé vody, to jsou dva poměrně velké finanční náklady, které sužují spoustu domácností. Jestliže chcete z dlouhodobého hlediska snížit výdaje na tyto položky, pak investujte do té správné technologie. Tou je tepelné čerpadlo. To dokáže získávat energii ze vzduchu v podstatě zdarma, respektive s velice nenáročným provozem.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquaea

Na trhu můžete najít hodně výrobků, jež splňují označení tepelné čerpadlo, ať už jde o provedení vzduch – vzduch nebo vzduch – voda. Ty ostatně patří mezi nejvyhledávanější vůbec. Mohou za to především přijatelnější pořizovací náklady.

K oblíbeným a prověřeným výrobkům patří tepelné čerpadlo Panasonic Aquaea. Nízkoteplotní a vysokoteplotní čerpadla, která jsou snadno využitelná nejenom pro novostavby a nízkoenergetické domy, ale také pro starší typy nemovitostí.

Odborník na tepelná čerpadla

Pokud se rozhodnete investovat do tepelného čerpadla, mnohdy tyto výdaje můžete spojit s dotačními programy Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace. Je tedy pochopitelné, že realizační firma musí splňovat podmínky těchto programů a musí mít dlouhodobé zkušenosti z oboru, včetně příslušných certifikací. Teprve od takových profesionálů si nechte instalovat tepelná čerpadla Panasonic Aquarea, Daikin Altherma a další. Ty mohou nabývat výkonu od 4,5 do 16 kW v závislosti na typu nemovitosti.

Zvolte v tomto směru specialistu na tepelná čerpadla, mezi něž se řadí například Klima Rapid. Subjekt s certifikovanými pracovníky, kteří vám dokáží navrhnout řešení od A až do Z. Profesionál, od něhož můžete čekat individuální přístup a zajímavé cenové podmínky.

Začněte konečně šetřit při vytápění objektu a ohřevu teplé vody. Dnes k tomu můžete získat dostupné technologie, s jejichž výsledkem budete nadmíru spokojeni. Už žádné předražené účty za plyn a elektřinu.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*