de de de


Novinky:

Tradiční hliníková okna v moderním provedení

Hliníková okna se vždy netěšila dobré pověsti. Časy se však mění a moderní technologie dávají vzniknout odolným a pevným hliníkovým oknům, která se navíc vyznačují velmi elegantním vzhledem.

Co potřebujete vědět o hliníkových oknech?

Hliníková okna v sobě spojují řadu výhod. V první řadě to je především velmi dobrá odolnost vůči špatným povětrnostním vlivům. Hliníková okna jsou charakteristická značnou tuhostí, takže jsou skvělým řešením i pro velké konstrukce, aniž by docházelo k deformacím rámů. Proto se k jejich instalaci velmi často přistupuje u velkých objektů, zejména kancelářských budov, komerčních objektů a podobně. Další jejich výhodou jsou dobré tepelné a zvukově izolační vlastnosti, díky čemuž se řadí na stejnou úroveň jako PVC okna. Z konstrukčního hlediska je podstatná také lepší přesnost zaručující perfektní dosednutí jednotlivých prvků. To představuje navíc důležitý bezpečnostní prvek, protože takové okno je pro pachatele mnohem obtížnější vylomit. Při výrobě hliníkových oken lze dostát také individuálním požadavkům na nadstandardní rozměry, navíc při zachování malé konstrukční hloubky a šířky rámu. Výše uvedené charakteristiky jsou předpokladem dlouhé životnosti, což z hliníkových oken navzdory vyšší ceně tvoří vhodné řešení do mnoha rozličných projektů.

Nutno však také počítat s nevýhodou v podobě délkové roztažnosti při změnách teplot, která může mít za následek dilatační pohyby v konstrukci.

Hliníková okna kvalitně a profesionálně

Chcete se o možnostech hliníkových oken dozvědět více? Užitečné informace můžete najít na http://www.triogas.cz/plastova-okna. Společnost Triogas nabízí hliníková okna Vsetín – prodej, montáž i servis. Přesvědčte se o tom, že hliníková okna mají potenciál a pro spoustu projektů představují ideální řešení.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*